Přihlášky na Adrenalin Challenge 2023 končí za tři, dva…

Zveřejněno: 14.5.2023

Pouhých šest dnů nás dělí od úvodního výstřelu 25. ročníku Adrenalin Challenge v Děčíně. A Vy ještě váháte a lavírujete, zda se akce zúčastnit? Možná ještě malou chvilku přemýšlet můžete, ovšem volná místa na oba dva eventy rychle ubývají!

V sobotu 20. května se tedy uskuteční akce pro dospěláky Adrenalin Challenge i výzva pro malé bombarďáky Adrenalin Challenge Kids. V posledních dnech nastal doslova „baby boom“, to nás moc těší, ani letos se malí nezbedníci nechtějí nechat zahanbit…
 
Let na Extreme Traversu, zdolání Via Ferraty, High Jump u dospěláků; Provazový žebřík, Minitravers či Opičí dráha u dětí, to je jen malý výčet pestrých disciplín, které jsme si pro Vás přichystali a na které se můžete těšit.
 
Na Mariánské louce, kde se uskuteční Adrenalin Challenge Kids, bude chill-out zóna. Příchozí se tam budou moct občerstvit, poslechnout si živou hudbu nebo si vyzkoušet bosonohý chodník. 
 
Registrovat na akci se můžete do středy 17. května 2023 do 23:59 hod., případně při naplnění kapacity budou přihlášky uzavřeny dříve. Registrace na Adrenalin Challenge najdete ZDE a na Adrenalin Challenge Kids pak TADY.
 
Těšíme se na neopakovatelnou atmosféru, která každoročně pod děčínskou skálou v rámci Adrenalin Challenge vládne. Tolik spokojených a nadšených obličejů dospělých i dětí na jednom místě, to je balzám a symfonie.
 
Užívejte jarnění, příjemného počasí a na příští sobotu si přejme, ať objednávka počasí dorazí na správnou adresu. Voláme tam nahoru a urgujeme svou žádost, nezapomeňte na nás!
 
Foto: Jan Berghauer

Zpět na aktuality