Adrenalin Challenge Kids

Registrace jsou nyní uzavřeny

4. ročník ojedinělé výzvy pro děti.


Adrenalinová výzva prověří děti ve věku 3 – 15 let v orientačním běhu, mini traversu, „opičí“ dráze, dovednostních soutěžích apod. Nejde o závod, jde o to, aby si děti pořádně užili neděli a neseděli doma. Registrované děti obdrží při prezentaci tričko Adrenalin Challenge Kids a malý dárek, po absolvování pěknou placku na krk.

Místo konání akce 

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem – pravý břeh Labe.
GPS: 50°46´48.252"N, 14°12´30.129"E.
 

Datum a čas

Neděle 12.5.2019 ve 14:00 hod. zahájení akce.
 

Registrace při akci

V neděli 12.5.2019 ve 12:30 odstartuje začátek prezence přihlášených účastníků ve stanu Adrenalin Challenge pod děčínským zámkem na Smetanově nábřeží. Ve 13:45 pak bude následovat rozprava s účastníky Adrenalin Challenge Kids, kde načerpají informace od ředitele závodu a hvězdného moderátora. Zákonní zástupci dítěte/účastníka před začátkem akce podepíšou podmínky o absolvování disciplín (revers). Účastníci, kteří neprojdou registrací a nebudou v doprovodu zákonných zástupců nemohou být připuštěni ke startu!
Adrenalin Challenge Kids je určen pro děti ve věku 3 – 15 let a nejde o závod.
 
Účastníci při registraci získají tričko Adrenalin Challenge Kids a propagační předměty. Účastníci, kteří se přihlásí do 18.4.2019 mají garantovanou velikost účastnického trička Adrenalin Challenge uvedenou v přihlášce, což později přihlášeným účastníkům nejsme schopni z důvodu výrobních lhůt garantovat!

Vybavení

Pořadatel poskytne účastníkům veškeré vybavení pro technické disciplíny. Doporučujeme účastníkům oblečení na převlečení. Nutností jsou prstové rukavice, NEZAPOMEŇTE!
Via ferrata

Orientační běh a biatlonová střelba

Via ferrata

Mini travers

Via ferrata

Slaňování

Via ferrata

Opičí dráha

Via ferrata

Malý hasič

Via ferrata

Dovednostní disciplíny

Mapa disciplín