Extreme Travers

Registrace jsou nyní uzavřeny

Extreme Travers + slanění ze zámku


Unikátní přelet přes kaňon Labe v centru statutárního města Děčín a slanění ze zámeckého parkánu

Zveme Tě do party, jen pozor, počet účastníků je velmi omezený, tak radíme neotálet. Jde o nejlákavější disciplínu v rámci celé adrenalinové výzvy, opravdu unikátní přelet přes kaňon Labe z Pastýřské stěny do věže Zámku Děčín, cca 300 m a přes 100 m nad zemí. Po té sejdeš na zámecký parkán a užiješ si slanění na labské nábřeží. Ve skvělé atmosféře Tě čekají vrcholné neopakovatelné zážitky! Prostě disciplíny, která v Tobě zůstanou! Prožiješ svou výzvu, emoce, odhodlání, odvahu, posuneš si své limity, to bude nadšení! Už se na Tebe moc těšíme! Tvá hlava se zrestartuje a tělo taky, hodíš celý svět za hlavu, soustředíš se jen na sebe a výkony, které Tě čekají. Jde o to užít si skvělé zážitky a ducha, který adrenalinové výzvě dáme společnými silami. Budeme nadšeni z Tvých úspěchů a Ty sám/a ze sebe! Ten pocit Ti bude slušet! 

Video z Extreme traversu najdeš pro inspiraci zde:

www.facebook.com

Registrovat se můžeš buďto na: 

Sobotu 21.5. – kapacita 25 účastníků  
Neděli 22.5.  – kapacita 35 účastníků

Propozice

Disciplíny:

1. Extreme travers:        přelanění kaňonu Labe z Pastýřské stěny do věže Zámku Děčín s krásným výhledem na město a okolí, délka 300 metrů, přes 100 m nad zemí.
2. Slanění ze zámku:     projdeš ze zámecké věže po vyznačené trase na zámecký parkán, odkud si dáš velice příjemné slanění na nábřeží, lidé pod Tebou dost prťaví!

Datum:                           

Sobota 21.5. nebo neděle 22.5.2022

Místo:

Děčín, přímo na Pastýřské stěně na malebné vyhlídce s výhledem na krásná děčínská panoramata. Bude Vás tam čekat náš človíček. 

Mapa zázemí:

https://mapy.cz
 

Akreditace:

Na Pastýřské stěně u stánku Adrenalin Challenge v sobotu 21.5.22 v čase 10:30 – 12:00 nebo v neděli v čase 12:00-14:00, podle toho na kdy se zaregistruješ. Tvůj čas Ti pošleme v dostatečném předstihu před akcí e-mailem.

Účastnické vlny:

Sažíme se eliminovat Tvé čekání, rozdělíme vás proto do jednotlivých časů/vln, více informací a Tvůj čas obdržíš včas e-mailem. Pokud Ti nebude vyhovovat, napiš nám a společně vše vyřešíme. Pokud v dané době doběhne závodník Adrenalin Challenge Race, dostane u přelanění přednost, děkujeme za pochopení.
 

Podmínky startu:

Disciplína je určena jednotlivcům, ženy/muži. Základní podmínkou účasti je fyzická a psychická způsobilost každého účastníka. Disciplína je určena jednotlivcům, základní podmínkou účasti je fyzická a psychická způsobilost každého účastníka. Každý účastník před začátkem akce podepíše podmínky o absolvování, revers si buďto stáhneš na našich webových stránkách nebo to vyřešíme při prezenci. Akce se koná dle aktuálně platných epidemických opatření MZČR. Účastníci, kteří neprojdou prezencí, nemohou být připuštěni ke startu! Věkové omezení je dovršení 18 let. Pokud účastníkovi není 18 let, musí mít písemný souhlas obou zákonných zástupců, tj. potvrzený revers.  

Jak Tě vybavíme:

Poskytneme Ti veškeré technické vybavení pro disciplíny, tj. přilbu, celotělové úvazky, karabiny, osmu a kladku na Extreme Travers, nezapomeň si vzít prstové rukavice, ať se nepopálíš o lano! Veškeré naše vybavení má certifikovanou revizi.
 

Co si vzít sebou:

1. Nejdůležitější je mít v sobě radostné odhodlání užít si maximálně den
2. Celoprstové rukavice na lanové disciplíny, ať se o lano nepopálíš, připomínáme!
3. Všechny blízké, fotografa, kameramana.., podpoří Tě, budete radost sdílet společně
 

Další informace:

Organizátor si vymezuje právo změny času prezence. Případně termínu akce přijde-li nějaké omezení dle aktuálně platných epidemických opatření MZČR apod.
 

Doprovodný program: 

Sobota - ve 12:00 otevře své brány hudební festival Labefest. Tenhle dvoudenní festival začíná už v pátek i s ohňostrojem.
Neděle – od rána startuje Adrenalin Challenge Race a Kids.
Tak nic neřeš a přijeď do DC na celý víkend! 
 

Stornopoplatky:            

30% z ceny uhrazené registrace při jejím zrušení do 25.4.2022
50% z ceny uhrazené registrace při jejím zrušení do 2.5.2022
100% z ceny uhrazené registrace při jejím zrušení do 9.5.2022
 

Startovné:                      

1. vlna/do 31.1.2022 - 990 Kč
2. vlna/do 19.5.2022 - 990 Kč
 

Úhrada musí být provedena do 2 dnů od registrace, jinak je místo poskytnuto dalším zájemcům, přihláška bude stornovaná.                          

Přihlášky se uzavírají 19.5.2022 ve 23:59 hod. nebo do obsazení kapacity.
 

Garance dodání dárkového voucheru do vánoc:

Když to u nás zacinká do 21.12.2021, pošleme Ti e-mailem vánoční voucher a budeš mít dárek pod vánočním stromečkem.