Registrace KIDS

počet volných míst: 64


Platby GoPay
Podmínky

Zákonní zástupci dětí/účastníků berou na vědomí, že musí být fyzicky i psychicky způsobilí pro absolvování Adrenalin Challenge Kids a uvědomují si možná rizika a nebezpečí při akci. Před akcí tuto skutečnost potvrdí svým podpisem ve vyplněném reversu, který je ke stažení zde - Revers a odevzdají jej v registračním místě před akcí nebo jej vyplní přímo na místě. Účastníci se řídí pravidly akce.

Věková hranice pro účast 3 – 15 let.

Děti/účastníci startují se souhlasem zákonných zástupců na vlastní zodpovědnost, pořadatel není zodpovědný za případné vzniklé zdravotní problémy.

V přihlášce prosím uveďte svou konfekční velikost z možností 110, 122, 134, 140, 146, 158, S, M, L, XL a pánské / dámské provedení.

 

Startovné za jednotlivce – 200 Kč (vč. DPH).

Pokud zaregistrované dítě přijede v den závodu s doprovodem, který se zúčastní extrémního závodu Adrenalin Challenge Race dne 13.5.2018, dostane slevu 50 Kč z ceny startovného na výzvu „Adrenalin Challenge Kids“. Platba za dítě proběhne na místě v den závodu. Závodník Adrenalin Challenge Race musí mít zaplacené startovné dle stanovených podmínek.

 

Detaily k úhradě startovného se Vám zobrazí v průběhu prováděné registrace a účastník je závazně přihlášen po uhrazení startovného!

 

Jakmile obdržíme platbu, bude Vám e-mailem odesláno potvrzení účasti.

 

PŘIPOMÍNÁME, NEZAPOMEŇTE si ve vlastním zájmu vzít prstové rukavice a náhradní oblečení!

 

Přihlášky se uzavírají 22.4.2018 v 18:00 hod. Počet účastníků je omezen!


Obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky