Přihlášky na Adrenalin Challenge 2023 končí již za necelé dva týdny!

Zveřejněno: 4.5.2023

Květen již běží na plné obrátky, počasí venku se každým dnem vylepšuje a Vy stále ještě váháte, jestli 20. května 2023 dorazíte na 25. ročník Adrenalin Challenge v Děčíně? Potom doporučujeme zvažovat svou účast co nejrychleji, již 17. května 2023 ve 23:59 hod. registrace končí. A nejen, že volné flíčky kvapíkem mizí, ale také není možné registrovat se na místě.

Jak akce pro dospěláky Adrenalin Challenge, tak i výzva pro malé bombarďáky Adrenalin Challenge Kids se uskuteční právě v sobotu 20. května 2023, souběžně s oblíbeným hudebním festivalem Labefest a také v rámci městských slavností, takže o zábavu bude postaráno. Navíc chystáme i další bohatý doprovodný program, aby si celé rodinky přišly na své a víkend na severu Čech si užily naplno! A všichni poznáte, že severní vítr není zase tak krutý, jak se zpívá v legendární české hitovce…
 
Registrace na Adrenalin Challenge 2023 najdete na našem webu ZDE a na Adrenalin Challenge Kids TADY. Na tomto oficiálním webu také naleznete další nezbytné informace a podrobnosti, například o výši startovného, jednotlivých disciplínách atd.
 
Přijeďte do Děčína nasát nové adrenalinové a neopakovatelné zážitky, dobít baterky a pořádně „vypnout hlavu“ od všeho okolního stresu a užívat si jen a pouze dané momentum. Vězte, stojí to za to!
 
Foto: Jakub Nedbal

Zpět na aktuality