Labefest + Adrenalin Challenge Kids = ideální mix na víkend pro celou rodinku

Zveřejněno: 17.4.2024

Přemýšlíte a váháte, jak využít přelom května a června a rádi byste si poslechli kvalitní hudební produkci a zároveň svoje ratolesti nechali vyřádit se a užít si parádní den plný adrenalinových disciplín, bohatého doprovodného programu i pohody a oddechu v chill out zóně? Potom neváhejte a vyrazte do Děčína!

V pátek 31. května odstartuje hudební festival Labefest, jenž se koná v jednom z nejhezčích festivalových areálů v České republice. Hlavní stage je umístěna kousek od břehu řeky Labe a výhledy z těchto míst do přilehlého okolí jsou opravdu úchvatné.
 
Ve stejný den večer se dorazivší mohou těšit i na parádní ohňostroj, který bývá jedním z ústředních bodů městských slavností, v rámci nichž se Labefest i Adrenalin Challenge konají.
 
A v sobotu již nastane DEN D pro všechny malé bombarďáky, kteří budou zdolávat deset disciplín, které jsou pro ně tou správnou výzvou. Při jejich plnění nezáleží na rychlosti, jelikož nejde o závod, ale o to, aby si děti užily parádní den na čerstvém vzduchu a udělaly něco pro své tělo. A třeba jako bonus i navázaly nové kontakty a přátelství…
 
Souběžně s Labefestem tak půjde o jedinečnou symbiózu, která rozparádí dění v Děčíně na plné obrátky a vrabci na střechách si o tomto dni budou ještě dlouho štěbetat.
 
Na přiloženém obrázku k článku najdete seznam interpretů, na něž se pod děčínskou skálou můžete oba festivalové dny těšit. Přesný harmonogram festivalu, respektive časy jednotlivých vystoupení, bude již brzy zveřejněn. Dorazte si tedy do Děčína užít celý (prodloužený) víkend, bude to opravdu stát za to!
 
Informace i vstupenky na Labefest 2024 najdete ZDE.
 
Přihlášky na Adrenalin Challenge Kids 2024 pak běží on-line TADY.

Zpět na aktuality