Kompletní line-up Labefestu a program chill out zóny včetně Adrenalin Challenge Kids

Zveřejněno: 12.5.2024

V sobotu 1. června 2024 se uskuteční již devátý ročník ojedinělé adrenalinové akce pro malé bombarďáky, Adrenalin Challenge Kids. Akce se koná na Mariánské louce v Děčíně, kde kromě zdolávání jednotlivých disciplín na dorazivší čeká i bohatý celodenní doprovodný program.

Celý program odstartuje v 10 hodin, kdy se na pomyslný start postaví nejen první vlna účastníků adrenalinové akce, ale také proběhne představení Loutkového divadla kejklíře Slávka. Na něj později navážou stand up show, písničkáři či saxofonisti. Chybět nebudou ani workshopy, chůdařské animace a společně si vytvoříme krásnou mandalu.
 
V chill out zóně toho na vás čeká opravdu hodně, je rozhodně načse těšit! Program bude napěchovaný až do večerních hodin, takže si udělejte čas a dorazte do Děčína na celý víkend, ať po akci nemusíte spěchat zpět k domovu.
 
Přesný harmonogram celého dne najdete na grafice přiložené k článku, kde je zároveň i přesný line-up letošního ročníku hudebního festivalu Labefest. Jeho první den okoření také oblíbený ohňostroj a druhý bude nabitý kvalitní muzikou od poledne až do pozdních večerních hodin.
 
Na Adrenalin Challenge Kids již zbývají poslední volná místa, takže dlouho neváhejte… Registrace najdete na našem webu ZDE.
 
Dorazte si užít městské slavnosti v Děčíně, které jsou každoročně velmi oblíbené a hojně navštěvované.

Zpět na aktuality