Adrenalin Challenge Kids nabízí jedinečnou porci zábavy pro malé bombarďáky!

Zveřejněno: 4.4.2023

V sobotu 20. května 2023 se na Mariánské louce uskuteční již osmý ročník unikátní adrenalinové show určené dětem. Tato akce každoročně pod děčínskou skálu přiláká velké množství malých odvážlivců, kteří mají touhu zažít něco nezapomenutelného po boku svých (skoro)vrstevníků. Na co se letos mohou těšit a co je pro ně připraveno?

Tahle adrenalinová výzva je určena pro děti od tří do patnácti let věku, takže věkový rozptyl slibuje interesantní podívanou. Nejedná se o závod, nýbrž o to, aby si děti užily parádní sobotu a načerpaly spoustu nových (nejen sportovních a pohybových) zážitků, i když o pohyb rozhodně nebude nouze… Kapacita akce je 120 dětí.
 
Adrenalin Challenge Kids se tedy v letošním roce bude konat na Mariánské louce. Dějištěm je krásná scenérie statutárního města Děčín, srdce akce je blízko náhonu ze zámeckého rybníka a podzámčí, které má úžasnou atmosféru. Upozorňujeme, že průchod myší dírou pod zámkem bude možný jen se vstupenkou na Labefest. Bez vstupenky se do dějiště konání Adrenalin Challenge Kids dostanete z ulice U Plovárny nebo přes jižní zámecké zahrady.
 
Cena startovného činí 690 Kč (ti, kteří se stihli zaregistrovat v první vlně do 25.3.2023, zaplatili 590 Kč). Úhrada musí být provedena do dvou dnů od přihlášení, jinak bude registrace stornována. Přihlášky se uzavírají 17.5.2023, případně při plném obsazení kapacity.
 
Akreditace na akci budou probíhat ve stanu Adrenalin Challenge na Mariánské louce, přihlášení dostanou předem informace o tom, v jaké vlně startují. Akreditace budou startovat v 10 hodin dopoledne.
 
Na co se zúčastněné děti mohou těšit? Obdrží od nás originální tričko Adrenalin Challenge 2023 (při registraci do 25.4. garantujeme velikost uvedenou v přihlášce), kartičku s mapkou disciplín, medaili a certifikát (po absolvování akce), veškeré vybavení pro technické disciplíny, pořádnou nálož adrenalinových zážitků a také slib, že po absolvování akce se u rodičů přimluvíme, abyste v daný nemuseli uklízet svůj pokoj a další tři dny ani vynášet smetí. To je fér a lákavá nabídka, co říkáte?
 
Na tyto disciplíny se malí bombarďáci mohou těšit:
 
- minitravers
- síť
- provazový žebřík
- stonebalance
- opičí dráha
- biatlonová střelba
- orientační běh
- malý hasič
- fingercars
- bosonohý chodník
 
A co se bude dít v rámci doprovodného programu? Na Mariánské louce bude chill-out zóna Labefestu, kde se budete moci občerstvit, poslechnout si živou hudbu či vyzkoušet bosonohý chodník. Souběžně s dětskou výzvou se uskuteční také Adrenalin Challenge pro dospěláky a ve 12 hodin se otevřou brány hudebního festivalu Labefest.
 
Přihlášky na Adrenalin Challenge Kids 2023 najdete na našich webových stránkách ZDE.
 
Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality