Adrenalin Challenge Kids 2024 nabízí deset jedinečných disciplín

Zveřejněno: 14.4.2024

V rámci letošního devátého ročníku unikátní adrenalinové akce pro malé bombarďáky v Děčíně se dorazivší v sobotu 1. června mohou těšit na desítku pestrých a zajímavých disciplín. A možná vymyslíme i něco navíc, jsme rádi kreativní a snažíme se akci vyšperkovat všemi možnými a myslitelnými způsoby.

A na co se přihlášené děti od tří do patnácti let věku mohou pod děčínskou skálou jistojistě těšit? Čeká je minitravers, což je jízda na laně přes náhon ze zámeckého rybníku. Po jeho absolvování vylezou po síti k „myší díře“ ve skále nejkratší cestou.
 
Poté si vyzkouší lezení po žebříku, ovšem ne ledajakém, nýbrž provazovém, jenž chvíli nepostojí a neustále se dotyčné(mu) hýbe pod nohama. V rámci stonebalance děti na chvíli naprosto uvolní hlavu a díky soustředěné mysli poté budou vršit kameny v neuvěřitelných polohách pod vedením guru Rudy.
 
Při opičí dráze se malí nezbedníci pochlubí sobě i nám svým umem, pružností a rychlostí. Až ulehnou na zem k biatlonové střelbě, nebudou potřebovat lyže, ale stejně jako při oblíbeném sportu si z pušky zastřílí na biatlonový terč.
 
Při orientačním běhu dostane každá ratolest svou mapku a podle ní bude mít za úkol najít na trati všechny značky, které tam připravíme. V rámci malého hasiče si každého účastníka/účastnici vezme do svých rukou pravý profesionál a dotyčné(mu) předvede, že jejich práce rozhodně není žádná selanka, ale poslání vyžadující pořádný trénink a přípravu.
 
Unikátní logická hra, která (po)řádně procvičí mozek i prstíky, to je fingercars. Jde o čím dál oblíbenější věc, která je hodně moderní a vyhledávaná. Poslední potvrzenou disciplínou je bosonohý chodník. Chodit na boso je zdravé a my jsme si pro zúčastněné připravili vymazlený chodník, na němž budou rozmístěny šišky, kamení, jehličí či písek...
 
Parádní disciplíny jsme si pro Vás připravili, co říkáte? Tohle musíte zažít na vlastní kůži, o takovémhle dni budete mluvit a čerpat z něj energii ještě drahnou dobu poté. Kromě avizovaných disciplín připravujeme i bohatý doprovodný program, kompletní chill out zóna na Mariánské louce prozáří celý den na severu Čech.
 
Motto Adrenalin Challenge „Cítím, že žiju“ nabere pro děti po jejich absolvování úplně nových rozměrů, to můžeme slíbit!
 
Přihlášky na Adrenalin Challenge Kids 2024 jsou k dispozici na našem webu ZDE.
 
Foto: Ilona Rosenkrancová

Zpět na aktuality