Dárkový voucher MAIN EVENT

volných míst 92

Platby GoPay

Podmínky

Účastnící berou na vědomí, že musí být fyzicky i psychicky způsobilí pro absolvování Adrenalin Challenge Main Event a uvědomují si možná rizika a nebezpečí při akci. Před akcí tuto skutečnost potvrdí svým podpisem ve vyplněném reversu, který je ke stažení zde - Revers a odevzdá jej v registračním místě před akcí nebo jej vyplní přímo na místě. Účastníci se řídí pravidly akce.

Každému účastníkovi musí být v den závodu min. 18 let.

Účastníci startují na vlastní zodpovědnost, pořadatel není zodpovědný za případné vzniklé zdravotní problémyÚčastníci startují na vlastní zodpovědnost, pořadatel není zodpovědný za případné vzniklé zdravotní problémy.

V přihlášce prosím uveďte svou konfekční velikost z možností S, M, L, XL, XXL a pánské / dámské provedení. Účastníci, kteří se přihlásí do 1.8.2021 mají garantovanou velikost účastnického trička Adrenalin Challenge uvedenou v přihlášce, což později přihlášeným účastníkům nejsme schopni z důvodu výrobních lhůt garantovat!

"

Startovné za jednotlivce:
  • registrace – 2 700 Kč (vč. DPH)

Cena za odeslání dárkového voucheru:
  • GoPay, Platba na účet zdarma

  • dárkový voucher - zaslání na e-mail zdarma

Úhrada musí být provedena do 2 dnů od registrace, jinak je místo poskytnuto dalším zájemcům.

Detaily k úhradě startovného Vám dorazí po ukončení registrace na e-mail a účastník je závazně přihlášen po uhrazení startovného!

Jakmile obdržíme platbu, bude Vám e-mailem odesláno potvrzení účasti a na uvedenou adresu dárkový voucher.

PŘIPOMÍNÁME, NEZAPOMEŇTE si ve vlastním zájmu vzít prstové rukavice!

Přihlášky se uzavírají 15.9.2021 ve 23:59 hod. nebo do obsazení kapacity. Počet účastníků je omezen!

Akce počítá se suchou variantou a také s mokrou v případě nepřízně počasí, tzn. v případě deště bude vynechána via ferrata, jde o bezpečnost účastníků a také ctíme lezecké pravidlo, aby se neničila pískovcová skála. Organizátor si vymezuje právo změny času prezence a disciplín.


Obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky