Dárkový voucher KIDS

volných míst 33

Platby GoPay

Podmínky

Zákonní zástupci dětí/účastníků berou na vědomí, že musí být fyzicky i psychicky způsobilí pro absolvování Adrenalin Challenge Kids a uvědomují si možná rizika a nebezpečí při akci. Před akcí tuto skutečnost potvrdí svým podpisem ve vyplněném reversu, který je ke stažení zde - Revers a odevzdají jej v registračním místě před akcí, mohou zaslat jeho sken na E: info@adrenalinchallenge.cz nebo jej vyplní přímo na místě při prezentaci. Účastníci se řídí pravidly akce.

Věková hranice pro účast 3 – 15 let.

Děti/účastníci startují se souhlasem zákonných zástupců na vlastní zodpovědnost, pořadatel není zodpovědný za případné vzniklé zdravotní problémy.

V přihlášce prosím uveďte svou konfekční velikost z možností 110, 122, 134, 140, 146, 158, S, M, L, XL a pánské / dámské provedení. Účastníci, kteří se přihlásí do 1.8.2021 mají garantovanou velikost účastnického trička Adrenalin Challenge uvedenou v přihlášce, což později přihlášeným účastníkům nejsme schopni z důvodu výrobních lhůt garantovat!

"

Startovné za dítě:
  • registrace – 390 Kč (vč. DPH)

Cena za odeslání dárkového voucheru:
  • GoPay, Platba na účet zdarma

  • dárkový voucher – zaslání na e-mail zdarma

Úhrada musí být provedena do 2 dnů od registrace, jinak je místo poskytnuto dalším zájemcům.

Detaily k úhradě startovného Vám dorazí po ukončení registrace na e-mail a účastník je závazně přihlášen po uhrazení startovného!

Jakmile obdržíme platbu, bude Vám e-mailem odesláno potvrzení účasti.

PŘIPOMÍNÁME, NEZAPOMEŇTE si ve vlastním zájmu vzít prstové rukavice a náhradní oblečení!

Přihlášky se uzavírají 15.9.2021 ve 23:59 hod. nebo do obsazení kapacity. Počet účastníků je omezen!


Obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky