Zažít jedinečný let na traversu a slanit ze zámku? Adrenalin Challenge tohle „kombo“ nabízí!

Zveřejněno: 28.3.2022

Extreme travers je každoročně nejlákavější disciplínou v rámci celého Adrenalin Challenge. Jde o unikátní přelet přes kaňon Labe z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku. Fíhááá, na tohle do konce života nezapomenete a budete o takovém zážitku všem vyprávět, to slibujeme!

Délka přeletu je zhruba 300 metrů a perspektivu statutárního města Děčín budete mít ve výšce 100 metrů nad zemí jako na dlani. To budou panečku panoramata... Následně sejdete na zámecký parkán a slaníte na Labské nábřeží. Atmosféra akce a neopakovatelné zážitky s ní spojené Vás zaručeně pohltí!
 
Při tomhle adrenalinovém rejdění zrestartuje Vaše hlava, všechny starosti a strasti v tu chvíli hodíte za hlavu a budete si užívat pouze sám sebe a svůj výkon, který budete plnit.
 
Registrovat se můžete jak na sobotu, tak i neděli (21., respektive 22. května 2022). Na sobotu je kapacita 25 účastníků a na neděli 35 účastníků - místa se už pomalu, ale jistě začínají plnit, takže se svou registrací doporučujeme dlouho neváhat!
 
Startovné se letos platí ve třech vlnách. Kdo se registroval do 31.1. a případně to stihne i do 20.4., zaplatil (zaplatí) za travers + slanění 990 Kč. Ve třetí vlně, která končí 16.5., činí startovné 1090 Kč.
 
Přihlášky se uzavírají 16.5.2022 ve 23:59 hod. nebo do obsazení kapacity.
 
Další nezbytné informace – včetně odkazu na registrace – najdete na našem webu ZDE. V případě dotazů se prosíme obracejte na e-mail info@adrenalinchallenge.cz.
 
Foto: Kryštof Kalina

Zpět na aktuality