Závodníci a závodnice, dorazíte v neděli 22. května poměřit síly do Děčína?

Zveřejněno: 6.5.2022

Neděle 22. května 2022 slibuje v Děčíně na Smetanově nábřeží na pravém břehu řeky Labe (a přilehlém okolí) epickou podívanou, jelikož síly zde poměří trénovaní borci v rámci již osmého ročníku závodu Adrenalin Challenge Race. Pojďte ukázat, že ve Vás dřímá srdce pravého válečníka!

Závod je specifický a zajímavý svou kombinací technických a silových disciplín, které tak prověří všestrannost zúčastněných. Když si zaplavate v Labi, vylezete ferratu, proletíte na traversu nebo skočíte high jump, z takových zážitků budete čerpat energii ještě dlouho, předlouho po skončení závodu!
 
Základní podmínkou účasti je fyzická i psychická způsobilost každého účastníka, stejně jako dovršení věku plnoletosti. Pokud účastník/účastnice nejsou plnoletí, je nutný písemný souhlas obou zákonných zástupců, tedy potvrzený revers.
 
Startovné na závod je 1 790 Kč a těšit se můžete nejen na jedinečný adrenalinový zážitek, ale i spoustu propagačních předmětů včetně originálního trička Adrenalin Challenge, s nímž se můžete chlubit všude, kudy jen Vaše kroky povedou...
 
Registrovat na závod se můžete on-line na našem webu ZDEDalší informace, podrobnosti i kompletní výčet disciplín poté najdete TADY.
 
Pro inspiraci se na video ze závodu z roku 2019 můžete mrknout ZDEEE.
 
Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality