Zájemci o extreme travers, zbystřete. Máte už jen několik hodin na přihlášky!

Zveřejněno: 3.9.2020

Zapomněli jste ve víru dalších úkolů a zařizování na registrace na travers nebo Vám stále ještě pomyslný brouček v hlavě putuje sem a tam a jste na vážkách, zda se opravdu přihlásit? Ať platí jedno či druhé (nebo jakýkoli jiný důvod), čas na registrace se krátí raketovým tempem!

Přelet na traversu z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku je zhruba 300 metrů dlouhý a vznášet se budete ve výšce 100 metrů nad zemí a kochat se krásami statutárního města Děčín a jeho nádherných přírodních scenérií. Po přeletu Vás ještě jako „bonus“ bude čekat slanění ze zámku. A potom už jen vstřebat jedinečný zážitek a jít se třeba odměnit něčím sladkým, slaným, ostřejším...
 
Registrovat svou maličkost na extreme travers můžete do pátku 4. září 2020 do 12:00 hodin. Přihlášky včetně dalších potřebných informací naleznete na našich webových stránkách TADY.
 
Startovné za extreme travers a slanění ze zámku je 900 Kč včetně DPH.
 
Dovolujeme si připomenout, že zájemci z řad široké veřejnosti budou na travers v sobotu 5. září vpouštěni v čase od 8:30 do 12:00 hodin. Pokud ovšem ve stanovený čas doběhne některý závodník ze souběžně konaného extrémního závodu Adrenalin Challenge Race, dostane na přelanění přednost. Děkujeme za pochopení.
 
Foto: Kryštof Kalina

Zpět na aktuality