Za tři týdny ovládne Děčín adrenalinová tsunami. Budete i Vy její součástí?

Zveřejněno: 29.4.2022

Nadcházející víkend bude patřit oblíbenému pálení čarodějnic, ale potom už se jen párkrát vyspíte a bude tadyyy – pozor, držte si svoje klobouky – čtyřiadvacátý ročník exkluzivní adrenalinové akce, Adrenalin Challenge. Nastražte svoje uši, napumpujte bicepsy a zapište si termín akce do kalendáře!

O víkendu 21. a 22. května 2022 se na severu Čech rozhodně máte nač těšit. Adrenalin Challenge se letos znovu uskuteční v rámci městských slavností, tudíž o zábavu nebude nouze a pestrý program startuje již v pátek. Prvním dnem bude odšpuntován hudební festival Labefest a ve 22 hodin bude následovat opulentní ohňostroj.
 
V sobotu 21. května bude line up Labefestu pokračovat druhým dnem, ale hlavně se uskuteční první ze tří adrenalinových eventů, a to výzva pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event. V rámci ní si zúčastnění užijí svůj výkon, naplno, bez jakéhokoli stresu a časového presu, a budou odcházet nadšení a plní nových adrenalinových zážitků, o nichž budou rádi ještě dlouho, předlouho vyprávět.
 
Neděle 22. května bude patřit hned dvěma adrenalinovým výzvám. Tou první bude závod Adrenalin Challenge Race, kde ti nejlepší z nejlepších ukážou srdce pravých bojovníků a odvážlivců a s vervou se pustí do zdolávání jedinečných disciplín, které prokážou jejich fyzickou obratnost, zdatnost a všestrannost.
 
O svoje místo na výsluní nepřijdou ani ti nejmenší bombarďáci, pro ně připravujeme Adrenalin Challenge Kids. O dětskou výzvu je každoročně eminentní zájem a je radost sledovat, jak se zúčastnění nezaleknou žádné disciplíny a s chutí se pouští do jejich zdolávání. A taky musí svým starším vzorům z Adrenalin Challenge Race ukázat, že jsou jejich následovníky se vším všudy!
 
Nalákal Vás víkend plný adrenalinu? Vezměte celou rodinku a přijeďte si užít pohodové jarní dny do srdce Českého Švýcarska, které Vás nadchne. Na tenhle (prodloužený) víkend budete ještě dlouho vzpomínat!
 
Podrobnosti o jednotlivých eventech, výši startovného i odkazy na registrace najdete na našich oficiálních webových stránkách ZDE.
 
Foto: Kryštof Kalina

Zpět na aktuality