Waaau! Tomáš Klus okusí na vlastní kůži extreme travers!

Zveřejněno: 27.4.2018

Adrenalin Challenge 2018 se sice uskuteční v rámci děčínských slavností „až“ 12. a 13. května, ale „testovacím předjezdcem“ se na extreme traversu již o den dříve stane zpěvák Tomáš Klus. Tímhle krokem bude symbolicky odšpuntován jubilejní dvacátej ročník Adrenalin Challenge v Děčíně!

Tomáš se týhle výzvy rozhodně nebojí a jak sám přiznal, na přelet z Pastýřské stěny do věže zámku přes kaňon řeky Labe – před začátkem svýho vystoupení, který startuje ve 20:30 hodin - se už nyní moc těší. „Jsem zastáncem sportu, sport mi dal do života disciplínu a díky němu jsem tím, kým jsem, jestli tedy někým jsem,“ řekl s úsměvem jeden z nejznámějších českých interpretů současnosti serveru hudebniknihovna.cz.
 
Svým přeletem autor hitů jako Nina nebo A pak naváže na Kubu Rybu ze skupiny Rybičky 48 nebo Pekaře, kteří již tuhle disciplínu v minulých letech též absolvovali. Aby třinecký rodák mohl extreme travers zdolat již v pátek, organizační tým tedy letos lano nad řeknou napne o den dříve...
 
Folkový písničkář, zpěvák a herec v jedný osobě taky zavzpomínal na adrenalinově laděnou storku z dětství, kterou velmi vtipně vykresluje.
 
„Když jsem byl malý, byl jsem na country festivalu v Pikovicích. Všichni tam měli klobouky, já samozřejmě také, i když plastový. Nicméně tam měli stánek a v něm prodávali šerifské hvězdy, tu jsem musel mít. Táta mi řekl, že takovou hvězdu můžou mít jen opravdoví chlapi. Na tom festivalu byla atrakce sjezd ze stromu. Mně byly tenkrát asi čtyři roky, takže jsem se hrozně bál, ale abych dokázal, že jsem chlap, tak jsem to sjel. Pamatuji si, jak jsem brzdil patami v bahně. Myslím, že jsem se tam tenkrát dokonce i po... To se mi v Děčíně doufám nestane,“ rozesmál se.
 
Chceš napodobit Tomáše Kluse a oblíbenou disciplínu extreme travers si taky vyzkoušet? Pak neváhej a přihlas se do sobotní výzvy pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event (12. května) nebo prubni nedělní extrémní závod pro top borce Adrenalin Challenge Race (13. května), kde si travers můžeš sjet!
 
Přihlášky na Adrenalin Challenge Main Event - pro jednotlivce → ZDE
Přihlášky na Adrenalin Challenge Main Event - pro tříčlenné týmy → TADY

Přihlášky na Adrenalin Challenge Race → ZDE

Foto: Facebook Labefestu

Zpět na aktuality