Vyvrcholením jarní outdoorové vlny v Děčíně bude Adrenalin Challenge!

Zveřejněno: 25.4.2022

Období jara je letos na severu Čech plné adrenalinového (rej)dění, jehož takovým pomyslným vrcholem bude o víkend 21. a 22. května již 24. ročník Adrenalin Challenge. A půjde o vrchol se vší parádou, na organizaci a přípravách akce pracujeme na plné pecky!

Notesy, diáře a zápisníky nám už nyní praskají ve švech, ale akci pro Vás chceme co nejvíc vymazlit a vyladit každý detail. Krev do žil nám vlévá Váš zájem a pozitivní zpětná vazba již před akcí, díky za to, jste skvělí!
 
Na jaké tři eventy (plus „bonus“) se o uvedeném víkendu pod děčínskou skálou můžete těšit? V sobotu 21. května se uskuteční výzva pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event. Nejde o závod, nýbrž zúčastnění si v pohodovém a poklidném tempu vyzkouší šest top disciplín, při jejich plnění nejsou nijak vázáni stopováním času. Svou výzvu si prostě užijí dosyta!
 
Neděle 22. května už bude patřit závoďákům a také malým bombarďákům. Závod Adrenalin Challenge Race v sobě snoubí naprostou originalitu a jedinečný mix technických a dovednostních disciplín z něj dělá hegemona mezi ostatními závody široko daleko. Své dospělé vzory se budou snažit napodobit a ukázat jim, že se ve světě adrenalinu také neztratí, i ti nejmenší, a to v rámci dětské výzvy Adrenalin Challenge Kids.
 
V rámci obou dnů Adrenalin Challenge 2022 si navíc zájemci mohou vyzkoušet nezapomenutelný extreme travers z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku s následným slaněním na Labské nábřeží. Let, kdy se Vám otevře krásná scenérie kaňonu Labe a statutárního města Děčín, je opravdu úchvatnou záležitostí!
 
Děčín je neustále v pohybu, jsme za to moc rádi! Přijeďte si v květnu užít parádní víkend do srdce Českého Švýcarska, na tenhle adrenalinový zážitek budete s celou rodinou ještě dlouho vzpomínat!
 
Registrace na všechny eventy i let na traversu se slaněním běží on-line na našem oficiálním webu https://adrenalinchallenge.cz/cs/.
 
Foto: Radek Petrášek

Zpět na aktuality