Víkend nabitý adrenalinem, muzikou a ohňostrojem? Děčín bude v květnu na nohou!

Zveřejněno: 13.4.2022

Po koronavirové odmlce se v letošním roce v plné síle vrací děčínské městské slavnosti, jejichž pevnou součástí je i Adrenalin Challenge. Ten bude letos opět dvoudenní, jak jste byli v předchozích letech zvyklí. Na co všechno se předposlední květnový víkend můžete těšit a co Vás rozhodně nesmí minout?

Tři nabité dny budou odšpuntovány v pátek 20. května prvním dnem hudebního festivalu Labefest, na nějž ve 22 hodin naváže velkolepý ohňostroj.
 
V sobotu 21. května bude Labefest pokračovat a těšit se v průběhu dvou dnů můžete například na skupiny Divokej Bill, Horkýže Slíže, rockera Kamila Střihavku, Kapitána Demo či Dalibora Jandu. Souběžně s Labefestem bude probíhat Adrenalin Challenge Main Event, jedinečná adrenalinová výzva pro zájemce z řad široké veřejnosti. A to hlavně pro ty, kteří nechtějí závodit, ale užít si naplno svůj jedinečný zážitek a díky zvládnutí všech disciplín znovu posunout svoje limity a vystoupit z komfortní zóny...
 
Nedělní program 22. května již bude patřit čistě adrenalinové zábavě pro závodníky/závodnice a také malé bombarďáky. Pro ty, kteří se nebojí výzev a chtějí poměřit své síly, sportovní schopnosti a dovednosti s dalšími borci, mají jedinečnou možnosti v rámci závodu Adrenalin Challenge Race, který je výjimečný i díky svojí kombinaci silových a technických disciplín.
 
Ti nejmenší budou okukovat umění těchto borců a borkyň - ale také mají šanci ukázat, že v nich dřímá potenciál do budoucna je ve startovním poli vystřídat - a to v rámci dětské výzvy Adrenalin Challenge Kids. O ni je každoročně značný zájem, tudíž s registracemi rozhodně nedoporučujeme váhat!
 
Další informace a podrobnosti – včetně odkazů na registrace – najdete na oficiálním webu Adrenalin Challenge ZDE.
 
V Děčíně to od 20. do 22. května bude neskutečně pulzovat a žít, už se na Vás všechny nesmírně těšíme! Děčín je boží, pojďme si ho (adrenalinově) užít!
 
Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality