Věřili jsme, čekali jsme

Zveřejněno: 30.4.2020

Zdravíme všechny příznivce aktivního života, ano, do poslední chvíle jsme věřili a posléze už spíše doufali, že letošní Adrenalin Challenge v plánovaném termínu, byť pouze pro účastníky, uspořádáme, i když bez divácké kulisy a doprovodu Labefestu.

Přípravy následujícího ročníku Adrenalin Challenge (AC) začínají v podstatě vždy po ukončení toho stávajícího. Obnáší to spoustu vložené energie, vždyť Vám během dvou dní nabízíme 3 unikátní akce uprostřed nádherného Děčína – AC Main Event, AC Race a AC Kids, je to přes 30 velice různorodých disciplín, které na sebe v jednotlivých eventech navazují a jejich zajištění v takovémto měřítku je opravdu ojedinělé, stačí se podívat na jejich přehled. Mnohé disciplíny jsou technicky velice náročné - a to se nebavíme jen o oblíbeném ultra taháku Extreme traverzu přes kaňon Labe. Adrenalin Challenge jako celek oslovuje široké spektrum účastníků od dětí po dospělé a extrémní závodníky. Je jedno, jestli si účastníci sahají na fyzické nebo psychické dno, vidíme posouvání svých osobních limitů, každopádně jsme po absolvování vždy svědky záplavy obrovské radosti a nadšení ze sebe sama. A to je skvělé, proto to děláme, z toho máme upřímnou radost a žene nás to stále dále.
 
Máme radost z dětí i z dospělých, kteří jim ukazují cestu. Proto se Adrenalin Challenge za svou více než dvacetiletou existenci stále rozvíjí a hledáme pořád nové možnosti a disciplíny. Proto k nám jezdí lidé z celé ČR a zahraničí, jde o ojedinělou a jedinečnou výzvu. Mám jen potřebu sdělit Vám za celý realizační tým Adrenalin Challenge, že nás nežene kupředu komerce, jsme srdcaři a děláme to proto, že chceme. Nicméně jde, jak sami tušíte, o akci velmi nákladnou.
 
Nenecháváme proto stranou ani doprovodný program, ten musí Adrenalin Challenge slušet! Co například nejdelší highline v ČR v podání světového rekordmana Dannyho Menšíka, flyboardy a další?
 
Prodloužení nouzového stavu do 17. května je jasná stopka původního termínu a společně nám tak zbývají dva scénáře. Tou první je posunutí termínu v letošním roce na datum po uvolnění stávajících opatření, kdy to bude, nevíme, věštili bychom a predikce není náš obor a nepouštíme se do něj, umíme přece stát nohama pevně na zemi, létat vzduchem, jezdit na vodním skútru, skákat z mostů apod.
 
Druhou variantou je přesunutí termínu na 14.-15.5.2021. Která varianta to bude, určí vývoj situace. Všechny Vaše registrace samozřejmě zůstávají platné pro přesunutý termín a ponecháte-li si je, pomůže nám to. To slyšíte a čtete v podstatě od všech organizátorů kulturních i sportovních akcí - a tak prostě je. I přes již vynaložené finanční prostředky na letošní ročník, vloženou energii, odvedené DPH z registrací apod. se k situaci určitě stavíme čelem - a pokud Vám nový termín nebude vyhovovat, startovné Vám vrátíme. V tomto případě napište na e-mail: info@adrenalinchallenge.cz žádost o vrácení registrační částky s variabilním symbolem, který byl vygenerován u Vaší registrace a číslo účtu, kam budete chtít peníze poslat.
 
Vězte, že to není jednoduché, mohli jsme Vás průběžně zasypávat dezinformacemi, stačí sledovat sdělovací prostředky, ale hodnotné jsou relevantní informace.
 
Náš slogan na webových stránkách hlásá: „Žijeme v nádherné zemi, pojďme ji udělat ještě krásnější a žít v ní naplno!“ Věřme, že se tomu tak už brzy opět stane a současná nelehká situace pro nás všechny brzy skončí. Je vidět, že se náš národ, když je potřeba, umí jako vždy stmelit, no tak hurá a mějme mnohdy opomíjený nadhled a selský rozum, žijme v narovnané zemi.
 
Zdravější otáčení zeměkoule a v rámci možností užívejte jarnění, těšíme se na Vás
 
Igor Bayer za celý realizační tým Adrenalin Challenge
 
Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality