Tři dny do startu Adrenalin Challenge Kids 2024. Stoupá i u Vás napětí a natěšenost?

Zveřejněno: 29.5.2024

Neuvěřitelně to uteklo, ale realita je neúprosná – již pouhé tři dny zbývají do úvodního „výstřelu“ letošního 9. ročníku ojedinělé adrenalinové akce pro ty nejmenší bombarďáky. My už jsme natěšení a v plné polní připravení – a co Vy, také u Vás ta správná dávka adrenalinu v krvi stoupá přímou úměrou?

První vlna registrovaných účastníků se do zdolávání jednotlivých disciplín pustí v 10 hodin. A úderem této dopolední hodiny bude odšpuntován také bohatý doprovodný program na Mariánské louce v chill out zóně. Ta v průběhu celého dne nabídne pestrou škálu pěveckých, divadelních, kouzelnických či stand up vystoupení, aby si (nejen) Vaše ratolesti přišly na své. O zábavu pro celou rodinu bude postaráno!
 
Snažíme se tam nahoře na sobotu zařídit přívětivé počasí, objednávka již byla včas odeslána. Nyní nezbývá než věřit, že dorazí na správnou adresu a akce nebude deštěm ani jinými výkyvy počasí ovlivněna.
 
Kdo by měl zájem navštívit i hudební festival Labefest na Smetanově nábřeží, je to samozřejmě možné. Ovšem dovolujeme si připomenout, že jde již o placenou zónu, kam není možné bez zakoupené (platné) vstupenky projít. Nadupaný line-up nadchne milovníky hudby a každý si v zajímavém a pestrém mixu přijde na své.
 
Odpočítávejte dny, hodiny a minuty, start Adrenalin Challenge Kids 2024 se blížííí! Nezapomeňte se na akci hezky vyspat a nabrat dostatek sil a energie, které budete rozhodně v maximální míře potřebovat...
 
Foto: Ilona Rosenkrancová

Zpět na aktuality