Trénovaní jedinci, zbystřete – Adrenalin Challenge Race je pro Vás tou nejlepší výzvou!

Zveřejněno: 25.6.2021

Již posedmé letos v Děčíně poměří síly ti nejlepší z nejlepších, trénovaní borci a borkyně, a to v rámci extrémního závodu Adrenalin Challenge Race. Původní květnový termín z důvodu pandemie neklapl, tudíž závod se nakonec uskuteční v sobotu 18. září 2021.

Místem konání závodu je Smetanovo nábřeží pod děčínským zámkem, konkrétně pravý břeh řeky Labe – a některé z disciplín se budou konat také v přilehlém okolí. Startovní výstřel je naplánován na 10. hodinu. Slavnostní ceremoniál s vyhlášením výsledků a těch nejúspěšnějších proběhne ve 14:00 hod. u Rogala.
 
Každý, kdo by se chtěl závodu zúčastnit, musí splnit jisté podmínky. Tou základní je fyzická i psychická způsobilost každého zúčastněného, stejně tak dovršení plnoletosti. V případě jejího nedovršení je nutný písemný souhlas od obou zákonných zástupců, tedy potvrzený revers.
 
Při registraci obdrží závodníci originální tričko Adrenalin Challenge, propagační předměty a dbáme také na pitný režim. 
 
Ti, kteří se na závod zaregistrují do 1. srpna, mají garantovanou velikost trika, kterou uvedou při registraci. Později přihlášeným nejsme schopni z důvodu výrobních kapacit jejich velikost garantovat.
 
Věříme, že počasí nám bude přát – pokud ne, jsme připraveni i na mokrou variantu závodu. V takovém případě bychom byli nuceni vynechat ferratu, kdy jde o bezpečnost závodníků a také nechceme, aby se ničila pískovcová skála.
 
POZOR! Ve stejný den jako závod se koná také výzva pro malé bombarďáky Adrenalin Challenge Kids. Pokud přihlášený závodník přijede v den konání závodu s již zaregistrovaným dítětem ve věku od tří do patnácti let, dostane slevu 50 Kč z ceny startovného na Kids!
 
Pro motivaci a inspiraci k přihlášce na závod se mrkněte na video z předloňského ročníku závodu ZDE.
 
Jaké disciplíny na účastníky závodu čekají? Nemine je například:
- plavání
- kolo; cross country
- orientační běh
- via ferrata (při suché variantě závodu)
- žebřík na Tyršův most
- skok z Tyršova mostu
- střelba ze vzduchovky vleže i vestoje
- extreme travers
 
Na závod se může registrovat 100 účastníků. Cena startovného činí 1 500 Kč (včetně DPH).
 
Přihlášky na Adrenalin Challenge Race 2021 najdete na našich webových stránkách TADYRegistrace se uzavírají ve středu 15. září 2021 ve 23:59 hod.
 
Foto: Jakub Nedbal

Zpět na aktuality