Top výzva pro malé bombarďáky? Tou je Adrenalin Challenge Kids 2022!

Zveřejněno: 23.2.2022

V neděli 22. května letošního roku se uskuteční již sedmý ročník unikátní adrenalinové akce pro děti, která každoročně láká obrovské kvantum malých nezbedníků toužících zažít něco výjimečného. Co je letos v Děčíně čeká a na co se mohou již nyní těšit?

Tato adrenalinová výzva je určena pro děti od tří do patnácti let věku, takže věkový rozptyl slibuje zajímavou show. Nejde o dětský závod, ale o akci, při níž si děti mají užít parádní neděli plnou sportu a zábavy se svými blízkými, kamarády a souputníky...
 
Akce se koná na Smetanově nábřeží pod zámkem na pravém břehu řeky Labe. Akreditace budou probíhat v hlavním stanu Adrenalin Challenge mezi 10 – 14 hodin v závislosti na vlně, v níž bude daný účastník/účastnice startovat. Startovní čas každému v předstihu pošleme.
 
Co zúčastnění obdrží? Kromě tradičního slušivého a fešného trička Adrenalin Challenge i řadu dalších pěkných dárků. Jejich kompletní výčet – i s další případnou potřebnou infoškou – najdete na našich webovkách ZDE.
 
Startovné se letos platí ve třech vlnách. Ten, kdo stihl první vlnu do 31.1., zaplatil 490 Kč. Registrovaní do 20.4. zaplatí 690 Kč a ti, kdo přihlášku trochu pozdrží a pošlou ji do 16.5., budou platit 790 Kč. Uzávěrka přihlášek je 16.5. ve 23:59 hod.
 
Na tyto disciplíny se malí bombarďáci mohou těšit:
- minitravers
- síť
- provazový žebřík
- lezení na skálu
- opičí dráha
- biatlonová střelba
- orientační běh
- malý hasič
- dovednostní disciplína
- bosonohý chodník
 
Kapacita je omezena, takže se svými registracemi rozhodně neváhejte!
 
Přihlášky na Adrenalin Challenge Kids 2022 najdete na našich webových stránkách TADY.
 
Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality