Stanislava Potočková: Všechny disciplíny jsou velmi atraktivní a na jednom místě!

Zveřejněno: 15.1.2018

Na Adrenalin Challenge Main Event 2018 i další dvě akce v rámci letošního „Adroše“ nemusíš hlásit „pouze“ sebe, ale udělat radost i svým blízkým, kamarádům či příbuzným. Přesně to učinila i Stanislava Potočková, jež vouchery zakoupila pro dvě blízké osoby. A sama prozradila, co ji k tomu vedlo, na co se oba dva nejvíc těší a kolik je přijde podpořit diváků.

Jak bylo zmíněno, Stanislava tedy nepřihlásila sebe, ale dvě jiné osoby, které vouchery obdržely ke krásné životní události.

Vaší akce se nezúčastním já, ale vouchery jsem zakoupila pro mého synovce a manžela mé neteře, kteří jsou aktivní sportovci. Oba oslavili kulaté narozeniny a toto mi přišlo jako výborný dárek,“ prozradila Stanislava a vzápětí dodala: „Myslím,že budou mít nač vzpomínat.“

Co ji samotnou vedlo k myšlence, že si jako originální dárek v podobě voucheru vybere právě tuto ojedinělou adrenalinovou akci pro širokou veřejnost v České republice? „Jelikož v Děčíně, kde se tato akce koná, bydlím, tak ji každoročně pozoruji a všechny disciplíny jsou velmi zajímavé. Hlavně mít takto atraktivní disciplíny na jednom místě je super,“ vysvětlila, z jakého důvodu, respektive důvodů padla volba právě na Adrenalin Challenge Main Event.

Stanislava dokázala i přes fakt, že všechny disciplíny považuje za velmi zajímavé, vypíchnout jednu, která je pro ni osobně nejvíc fascinující a přitažlivá.

Přejezd na laně přes kaňon Labe (Extreme travers, pozn.). I jako divačce se mi tají dech. Proto jsem zvědavá, jak to kluci dají. Jelikož nejsou z Děčína, viděli z této akce pouze video,“ naťukla, co oba čeká za možné překvapení, i když díky highlightu z akce jen částečné. „A jejich reakce ? Je to výzva,“ dodala s úsměvem, že oba borci do toho půjdou po hlavě a na plný pecky!

Na závěr přiznala, že oba dva budou mít v kaňonu Labe na Smetanově nábřeží celou řadu fanoušků a podporovatelů z řad dalších rodinných příslušníků. Že by se i mezi nimi mohl najít další z účastníků „Adroše“? Ani tuto variantu nevylučuje.

Kluci budou mít diváků dost. Nepochybuji totiž o tom, že je přijede povzbudit naše široká rodina a spousta kamarádů. Myslím, že až uvidí tuto ojedinělou akci, tak to příště budou chtít také vyzkoušet,“ uzavřela Stanislava příjemné povídání. A my se budeme těšit 12. května 2018 naviděnou!

Přihlášky na Adrenalin Challenge Main Event 2018 i nadále běží na našem webu!

Registrace pro jednotlivce → http://bit.ly/2zN45ir
Přihlášky pro týmy → http://bit.ly/2A1v2iO

Ilustrační foto

Zpět na aktuality