Společnost AUTO B.E.K. je partnerem Adrenalin Challenge 2023

Zveřejněno: 18.5.2023

Společnost AUTO B.E.K. působí na českém trhu jako prodejce a opravce automobilů značek Mazda, SsangYong, Honda, Škoda a Subaru již 30 let. Patří na severu Čech mezi nejsilnější hráče v tomto oboru a je nám ctí, že ji můžeme představit jako nového partnera Adrenalin Challenge.

Samozřejmostí jsou kromě prodeje a servisu nových vozů také kompletní poprodejní služby včetně značkového servisu a prodej s výkupem ojetých vozů - i komisním způsobem. Vyškolení odborníci umí nabídnout velmi zajímavou cenu a zároveň poradit při výběru financování či pojištění vašeho budoucího vozu. O váš stávající automobil se s veškerou péčí postarají v autorizovaném servisním středisku.
 
K dispozici mají moderní vybavení, váš vůz tedy bude v těch nejlepších rukách. Veškeré vaše požadavky, ať již při koupi nového vozu, nebo při řešení následných servisních úkonů, se budou lidé z AUTO B.E.K. snažit vyřešit co nejdříve, neboť spokojenost zákazníků je jejich hlavním cílem.
 
Mazda v Ústí nad Labem je tým lidí nadšených pro svoji práci a značku, kterou zastupují.
 
Mazda dělá věci tak trochu jinak - jde, a to velmi pokorně, proti proudu. Jsou to sportovci, kteří rádi vítězí a podporují se navzájem – a tak i v BEKu chtějí jako součást Adrenalin Challenge tak trošku zvítězit… Zvítězit sami nad sebou a překonat bariéru obav, prostě přeletět nad řekou - ze zámečku do zámku. (úsměv)
 
Firma AUTO B.E.K. podporuje ústecký hokejový Slovan a především mladé sportovce v univerzitních derby, zajímá je, jak studují a v čem se budou dále angažovat. A to nejen ve sportu, ale hlavně v životě.
 
Baví je to!
 
Foto: AUTO B.E.K.

Zpět na aktuality