Singing Rock je novým produktovým partnerem Adrenalin Challenge!

Zveřejněno: 9.4.2019

Adrenalin Challenge se vždy propojuje s kvalitou a nejinak je tomu u našeho nového produktového partnera, kterého vítáme na palubě - a není jím od letošního roku nikdo jiný než společnost Singing Rock. Jsme vyznavači ryzího adrenalinu, zážitků, outdooru a zároveň pohody, to znamená, že máme rádi krytá záda. Kvalita = bezpečnost je pro nás proto na prvním místě, pak můžeme jít do všeho naplno. A o jakou společnost jde, jaká je její historie a jak dlouho již na tuzemském trhu funguje? Mnozí z Vás

Firma Singing Rock (v překladu „zpívající skála“) byla založeno v roce 1992, a to dvěma českými horolezci Vladimírem Křapkou a Pavlem Končinským spolu s jejich obchodním partnerem Janem Goddefroyem z Belgie. Další roky ukázaly, že zakladatelům společnosti se v Česku povedlo vybudovat moderní prosperující podnik s velmi moderním technologickým parkem - z původně garážové firmy šlo o velký skok a zároveň velký sukces (znáte tohle slovo?).

Singing Rock se specializuje na horolezecké vybavení a výrobky, jež zabezpečují osoby při výškových pracích. V lezeckém světe je Singing Rock známý pojem a kromě uvedeného nabízí vybavení také pro speleologii, hasiče nebo záchranáře.

Jedním z jasných a viditelných symbolů Singing Rocku je logo se „singáčskou šipkou“. Ta je inspirovaná západní kulturou a má představovat přímou cestu, cílevědomost a především vertikálu – tedy směr, jenž je spjat se vším, co Singing Rock vytváří.

Tak to vidíte, směr je daný a těšíme se na Vás při 21. ročníku Adrenalin Challenge v Děčíně a vezměte s sebou celou rodinu, Ti, co nás už znají, vědí, že slovo „Nuda“ neznáme, za to užívání života ANO a nazpaměť.

Foto: Singingrock.cz

Zpět na aktuality