Rožšiřujeme kapacitu na Extreme travers o dalších 30 míst!

Zveřejněno: 6.5.2019

Vzhledem k velkému zájmu o disciplínu Extreme travers přes kaňon Labe uvolňujeme dalších třicet míst, a to na neděli 12. května 2019, kdy proběhne Adrenalin Challenge Race a Adrenalin Challenge Kids, na něž se takto budete moci podívat z ptačí perspektivy.

V tento den si užijete i jedinečný doprovodný program, v němž se představí světový rekordman ve slackline Danny Menšík na nejdelší highline v České republice a další slacklineři. O této show jsme již informovali ve starším článku ZDE.

A v Děčíně se vůbec poprvé můžete těšit také na exhibici flyboardu! O ní taky brzy vyjde článek na našem webu, sledujte i Facebook a Instagram, ať o nic důležitého nepřijdete.

Cena startovného za Extreme travers je 900 Kč včetně DPH. Účastník je závazně přihlášený po uhrazení startovného, detaily k úhradě se Vám zobrazí v průběhu registrace. Po přijetí platby Vás budeme e-mailem informovat o potvrzení účasti.

Registrace na disciplínu Extreme travers hledejte na našich webovkách TADY.

PS: Kdyby náhodou ještě přihláška nešla odeslat, nevěšte hlavu, snažíme se co nejrychleji Vám vyjít vstříc, takže „last minute“ akce může chvilku trvat, ale pracujeme na tom se vší vervou. Děkujeme za pochopení a vstřícnost!

Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality