Registrace na nový termín Adrenalin Challenge 2020 jsou spuštěny!

Zveřejněno: 24.6.2020

Zhruba dva a půl měsíce nás ještě dělí od pomyslného přestřižení pásky před startem dalšího ročníku ojedinělé adrenalinové akce pro širokou veřejnost v tuzemsku, Adrenalin Challenge! Během dvou dnů si společně užijeme tři akce, jež v sobě snoubí jedinečnou sílu adrenalinu.

„Cítím, že žiju“. S tímhle mottem vstupujeme do již 22. ročníku téhle topové outdoorové akce, která se koná v Děčíně. Přihlášky na nový termín akce, jež byla přeložena kvůli propuknutí pandemie koronaviru, už letí éterem pro všechny zájemce!

V sobotu 5. září 2020 své mezigalaktické brány otevře jedinečná výzva pro opravdu širokou veřejnost, při níž nejde o sportovní výkony, ale o to užít si dostatek zábavy, posunout svoje limity a zjistit, co ve vás je nebo stále dřímá – Adrenalin Challenge Main Event.

Neděle 6. září 2020 bude patřit šestému ročníku extrémního závodu Adrenalin Challenge Race a popáté se uskuteční také výzva pro malé bombarďáky Adrenalin Challenge Kids.

Další info a podrobnosti o všech třech akcích najdete přehledně na našem webu TADY.

Účastník každé ze tří akcí se může těšit i na originální tričko Adrenalin Challenge – pokud stihnete odeslat svou přihlášku do 1. srpna, máte navíc zajištěnou velikost účastnického trička uvedenou v přihlášce.

Přihlášky na Adrenalin Challenge Main Event (jednotlivci) → https://bit.ly/37YnNJt
Přihlášky na Adrenalin Challenge Main Event (týmy) → https://bit.ly/3hV3Nf7
Přihlášky na Adrenalin Challenge Race → https://bit.ly/381pjdQ
Přihlášky na Adrenalin Challenge Kids → https://bit.ly/2B5q2hW

Věříme, že se první víkend v září sejdeme pod děčínskou skálou v opravdu hojném počtu!

A pamatujte: „Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno!“

Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality