Registrace na Adrenalin Challenge 2022 zavřou svá stavidla přesně za týden!

Zveřejněno: 9.5.2022

Milí adrenaliňáci, přípravy na letošní ročník akce pod děčínskou skálou vrcholí a s tím jde ruku v ruce také bleskurychle se blížící konec přihlášek! Registrace na všechny tři eventy končí v pondělí 16. května ve 23:59 hod. Nějaký čas tedy přeci jen ještě máte, ale s registrací není drahno otálet...

Jaké tři eventy Vás o víkendu 21. a 22.5. v Děčíně čekají? V sobotu 21. května se uskuteční výzva pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event a v neděli 22. května na ni naváže závod Adrenalin Challenge Race a dětská výzva Adrenalin Challenge Kids.
 
Všechny tři události jsou koncipovány tak, aby si na své přišli zájemci z řad široké veřejnosti, kteří si chtějí naplno užít svůj výkon, top závodníci/závodnice i ti nejmenší bombarďáci. Tím pádem také směsice disciplín je tomu uzpůsobena a nikdo se nemusí obávat, že by je nezvládl. Naopak, splněný výkon každého jednotlivce posune do úplně jiné dimenze a přinese mu mraky neopakovatelných zážitků, to můžeme slíbit!
 
Kompletní výčet disciplín, nezbytné informace i odkazy na registrace najdete přehledně v jednotlivě oddělených sekcích na našich webových stránkách https://adrenalinchallenge.cz/cs/.
 
Celý Adrenalin Challenge tým se na Vás srdečně těší!
 
Foto: Kryštof Kalina

Zpět na aktuality