Registrace na Adrenalin Challenge 2022 jsou stále (téměř) na startovní čáře!

Zveřejněno: 23.3.2022

Necelé dva měsíce nás dělí od vypuknutí jedinečné show v podobě již 24. ročníku adrenalinové akce, jež nemá v širokém okolí obdoby, Adrenalin Challenge! Tato dvoudenní událost v sobě snoubí hned tři akce, kde si každý přijde na své a nikdo nebude o zážitky ochuzen. Čím se od sebe jednotlivé události liší a kdy se jich můžete zúčastnit?

Sobota 21. května je určena zájemcům z řad široké veřejnosti, kteří si chtějí prožít adrenalinový zážitek, ale nevěří si na závod. V rámci Adrenalin Challenge Main Event si zúčastnění užijí interesantní disciplíny, ale jak bylo avizováno, nebudou nijak tlačeni časem ani konkurencí, mohou si užívat naplno své zážitky a u nich se kochat krásnou scenérií kaňonu Labe a přilehlé přírody. Startovat mohou jak jednotlivci, tak i tříčlenné týmy.

Neděle 22. května bude zasvěcena extrémnímu závodu a akci pro děti.

Extrémní závod Adrenalin Challenge Race je určen pro trénované borce a borkyně a v rámci něj poměří své síly v řadě pestrých disciplín, které v sobě snoubí ideální kombinací silových a technických prvků.

V rámci Adrenalin Challenge Kids se do zdolávání disciplín s vervou pustí ti nejmenší nezbedníci, kteří budou zdolávat jednotlivé disciplíny a na každém stanovišti na ně čeká výzva, kterou si jinde nemají šanci vyzkoušet. Je skvělé vidět radostné obličeje dětí v kombinaci s opodál závodícími ženami a muži...

O řadu zajímavostí a pikantností nebude ani v letošním roce nouze. Adrenalin Challenge 2022 se navíc koná v rámci slavností města včetně hudebního festivalu Labefest či pátečního ohňostroje, tudíž zábava pro celou rodinu je zajištěna!

ODKAZY NA REGISTRACE:
1. Přihlášky na Adrenalin Challenge Main Event (jednotlivci) → http://bit.ly/2FgGNW1

2. Přihlášky na Adrenalin Challenge Main Event (týmy) → http://bit.ly/39x793M

3. Přihlášky na Adrenalin Challenge Race → http://bit.ly/2QlClvp

4. Přihlášky na Adrenalin Challenge Kids → http://bit.ly/2sPfrn0

Na co je třeba, v této složité době obzvlášť, pamatovat?: „Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno!“

Foto: Vojtěch Mervart

Zpět na aktuality