Registrace na Adrenalin Challenge 2022 již běží éterem!

Zveřejněno: 22.1.2022

Přemýšlíte, jakou zajímavou sportovně/adrenalinovou aktivitou byste si zpestřili květen? Jeden skvělý tip pro Vás máme – dorazte o víkendu 21. a 22. května do Děčína na Adrenalin Challenge a rozhodně nebudete litovat!

Co se zde bude konat? V rámci dvou dnů na Vás čekají tři meganabité eventy, kde si na své přijdou zájemci z řad široké veřejnosti, závoďáci i malí špunti. Těšit se můžete na:

- Adrenalin Challenge Main Event, legendární atraktivní výzvu s neopakovatelnými zážitky pro širokou veřejnost od 18-ti let, která se uskuteční v sobotu 21.5. Registrace pro jednotlivce najdete ZDE a pro tříčlenné týmy TADY.

- Adrenalin Challenge Race, unikátní extrémní závod pro odvážlivce a odvážlivkyně, kteří si v jeho průběhu sáhnou mnohokrát na dno. Závodit se bude v neděli 22.5. a přihlášky jsou k dispozici ZDE.

- Adrenalin Challenge Kids, dětskou adrenalinovou výzvu pro malé bombarďáky, kteří šlapou dospělákům na paty. Děti svou challenge rozjedou v sobotu 21.5. a registrovat se na ni lze TADY.

Jako bonus se jednotlivci mohou registrovat také na jedinečný přelet nad Labem z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku s následným slaněním ze zámeckého parkánu. Extreme travers si zájemci mohou vyzkoušet po oba dny konání akce, v sobotu 21.5. i neděli 22.5. Registrace plus další podrobnosti o přeletu najdete ZDE.

Startovné na všechny tři eventy (včetně bonusu v podobě traversu) je letos uděláno ve třech vlnách a cenově odstupňováno. První cenová vlna končí 31.1., druhá 20.4. a ti poslední z Vás se mohou registrovat do 16.5.2022. Neváhejte, ať chytnete jak levnější startovné, tak i své místo na slunci v případě velkého zájmu.

Co Vás při Adrenalin Challenge pod děčínskou skálou čeká a nemine, se můžete podívat i na highlightu z loňského ročníku akce TADYYY.

Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno!“

PS: S jakýmikoli dotazy se obracejte na e-mail info@adrenalinchallenge.cz.

Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality