Registrace na Adrenalin Challenge 2021 jsou v plném proudu!

Zveřejněno: 25.1.2021

Do startu ojedinělé adrenalinové akce pro širokou veřejnost v České republice zbývají ještě téměř čtyři měsíce, ale již nyní si můžete pojistit svou účast, aby Vám místo nemohl nikdo vyfouknout. Dva dny – tři eventy – pořádná dávka adrenalinu. Tahle trojčlenka bude 15. a 16. května 2021 jednoznačně platit!

„Cítím, že žiju“ - to je slogan legendární outdoorové akce, kterou letos v Děčíně čeká v pořadí již 23. ročník! Akce se též koná v rámci městských slavností, jež jsou divácky velmi oblíbené a v příjemné scenérii snoubí krásné zážitky z kultury, zábavy a samozřejmě i sportu.
 
Sobota 15. května bude pod děčínskou skálou patřit výzvě pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event, v níž nejde o závod, ale o to dokázat si, že na to prostě máte a dokážete překonat svůj strach a obavy.
 
Nedělní program 16. května orámuje extrémní závod pro trénované a nabušené borce a borkyně Adrenalin Challenge Race a také výzva pro malé bombarďáky, Adrenalin Challenge Kids, kdy se drobotina bude snažit vyrovnat starším souputníkům a dokázat jim, že za to taky umí vzít pěkně od podlahy!
 
Podrobné informace o všech třech eventech najdete na našich oficiálních webových stránkách ZDE.
 
PS: A účastníci/účastnice, kteří se přihlásí do 1. dubna, mají garantovanou velikost originálního účastnického trička Adrenalin Challenge!
 
Jaké poselství – kromě pevného zdraví – je dobré si i v novém kalendářním roce stále opakovat? „Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno!“
 
Adrenalin Challenge Main Event:
Přihlášky pro jednotlivce → http://bit.ly/2FgGNW1
Registrace tříčlenných týmů → http://bit.ly/39x793M
 
Adrenalin Challenge Race:
Přihlášky na extrémní závod → http://bit.ly/2QlClvp
 
Adrenalin Challenge Kids:
Registrace na výzvu pro malé bombarďáky → http://bit.ly/2sPfrn0
 
Foto: Jakub Nedbal

Zpět na aktuality