Registrace na Adrenalin Challenge 2021 běží na plné obrátky!

Zveřejněno: 11.3.2021

Ještě něco přes dva měsíce musíme společně vydržet, než bude odšpuntován další ročník ojedinělé adrenalinové akce pro širokou veřejnost v tuzemsku, Adrenalin Challenge. Během dvou dnů na Vás čekají tři akce, které v sobě snoubí ojedinělou dávku adrenalinových zážitků!

„Cítím, že žiju“. S tímto mottem vstupujeme do již 23. ročníku top outdoorové akce široko daleko, jež se v Děčíně uskuteční v rámci městských slavností. Přihlášky již nějaký ten pátek běží éterem na plné pecky!
 
Sobota 15. května 2021 bude ve znamení výzvy pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event. V rámci ní nejde o závod, ale o to užít si naplno svůj výkon a vychutnat si sílu okamžiku při plnění jednotlivých disciplín.
 
O den později, v neděli 16. května 2021, proběhne extrémní závod pro dospěláky Adrenalin Challenge Race a také výzva pro malé bombarďáky Adrenalin Challenge Kids.
 
Účastník každé ze tří akcí se může těšit i na originální tričko Adrenalin Challenge – pokud stihnete odeslat svou přihlášku do 1. dubna, máte navíc zajištěnou velikost účastnického trička uvedenou v přihlášce.
 
K tomu všemu opět chystáme řadu dalších zajímavostí a pikantností. Celá akce se tedy navíc koná v rámci slavností města včetně hudebního festivalu Labefest, tudíž o zábavu pro celou rodinu je postaráno!
 
Přihlášky na Adrenalin Challenge Main Event (jednotlivci) → http://bit.ly/37YnNJt
Přihlášky na Adrenalin Challenge Main Event (týmy) → http://bit.ly/3hV3Nf7
Přihlášky na Adrenalin Challenge Race → https://bit.ly/381pjdQ
Přihlášky na Adrenalin Challenge Kids → http://bit.ly/2B5q2hW
 
Na Vaši účast se již nyní srdečně těšíme!
 
Mějte neustále na paměti: „Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno!“
 
Foto: Jakub Nedbal

Zpět na aktuality