Registrace na Adrenalin Challenge 2020 jsou v plném proudu!

Zveřejněno: 4.1.2020

Ještě téměř čtyři a půl měsíce musíme vyčkat, než bude odšpuntován další ročník ojedinělé adrenalinové akce pro širokou veřejnost v tuzemsku, Adrenalin Challenge! Během dvou dnů si společně užijeme tři akce, jež v sobě snoubí jedinečnou sílu adrenalinu.

„Cítím, že žiju“. S tímhle mottem vstupujeme do již 22. ročníku téhle best outdoorové akce, která se koná v Děčíně v rámci městských slavností. A přihlášky na ni jsou již spuštěny!

Sobota 16. května 2020 bude patřit šestému ročníku extrémního závodu Adrenalin Challenge Race a popáté se uskuteční také výzva pro malé bombarďáky Adrenalin Challenge Kids.

V neděle 17. května 2020 své mezigalaktické brány otevře jedinečná výzva pro opravdu širokou veřejnost, při níž nejde o sportovní výkony, ale o to užít si dostatek zábavy, posunout svoje limity a zjistit, co ve Vás je nebo stále dřímá – Adrenalin Challenge Main Event.

Další info a podrobnosti o všech třech akcích najdete přehledně na našem webu TADY.

Účastník každé ze tří akcí se může těšit i na originální tričko Adrenalin Challenge – pokud stihnete odeslat svou přihlášku do 17. dubna, máte navíc zajištěnou velikost účastnického trička uvedenou v přihlášce. K tomu všemu opět chystáme řadu dalších novinek včetně interesantního doprovodného programu.

Ale o tom zase někdy příště...

Přihlášky na Adrenalin Challenge Main Event (jednotlivci): http://bit.ly/2FgGNW1
Přihlášky na Adrenalin Challenge Main Event (týmy): http://bit.ly/39x793M
Přihlášky na Adrenalin Challenge Race: http://bit.ly/2QlClvp
Přihlášky na Adrenalin Challenge Kids: http://bit.ly/2sPfrn0

Na Vaši účast na téhle bezvadné akci se už nyní srdečně těšíme!

A pamatujte: „Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno!“

Foto: Radek Petrášek

Zpět na aktuality