Program Adrenalin Challenge 2018 krůček po krůčku...

Zveřejněno: 11.5.2018

Již o tomto víkendu 12. a 13. května 2018 vypukne v Děčíně jubilejní 20. ročník ojedinělé extrémní adrenalinové akce pro širokou veřejnost v České republice, Adrenalin Challenge. Na co se během dvou dnů můžeš těšit, jaký jsou časy doprovodných vystoupení a kdo „neoficiálně“ celou akci odstartuje již dnes? O tom už víc na následujících řádcích...

Tomáš Klus se proletí na extreme traversu:
Dnes, tedy v pátek 11. května, se ještě před začátkem svýho koncertu, kterej startuje ve 20:30, proletí na extreme traversu z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku přes kaňon Labe zpěvák Tomáš Klus. Stane se tedy jakýmsi předskokanem celý akce, která naplno vypukne v sobotu.

Adrenalin Challenge Main Event:
Účastníci Adrenalin Challenge Main Event se začnou scházet v sobotu v 9:00, kdy bude zahájena registrace přihlášených účastníků. V deset hodin registrace skončí, o čtvrt hodiny později proběhne slavnostní zahájení u hlavní stage a v půl jedenáctý první účastníci odstartují u via ferraty.

Další účastníci budou následovat dle časovýho harmonogramu, jenž bude viset u stanu Adrenalin Challenge na Smetanově nábřeží. Předání certifikátů účastníkům a ukončení Adrenalin Challenge Main Event je naplánováno na 17 až 18 hodin.

Adrenalin Challenge Race:
V rámci nedělního programu proběhne čtvrtej ročník extrémního závodu Adrenalin Challenge Race. Borci se sejdou v 9:30, kdy začne prezence k závodu. Následně v 10 hodin čeká závoďáky rozprava spojená s prohlídkou tratí a samotnej závod odstartuje ve 13:30.

Předání cen nejlepším závodníkům proběhne mezi 17:30 – 18:00. Předávajícími budou guru tvořitel Adrenalin Challenge, Ing. Igor Bayer, a taky ředitel, generál a náčelník závodu v jedný osobě, David Hronek.

Adrenalin Challenge Kids:
Třetí akcí během tohohle nabitýho víkendu bude v pořadí 3. ročník výzvy pro malý bombarďáky, Adrenalin Challenge Kids. Ve 12:30 bude zahájena registrace přihlášených účastníků.

Ve 13:45 proběhne rozprava s účastníky Adrenalin Challenge Kids, kde jim informace předají ředitel závodu a hvězdný moderátor. A ve 14 hodin tahle adrenalinová výzva dětem otevře svý brány!

Konec Adrenalin Challenge Kids je naplánován na 18:00.

Doprovodný program – neděle:
V rámci nedělního doprovodnýho programu se téměř do roka a do dne, jak praví známý český úsloví, můžeš znova těšit na vystoupení světovýho rekordmana v highline Dannyho Menšíka. Tomuhle mladýmu sympaťákovi se vloni povedlo v Děčíně přejít nejdelší slackline dlouhej 260 metrů z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku, čímž stanovil novej českej rekord!

Zapomene Danny opět boty a bude se pro ně vracet na Pastýřák? Nebo letos vymyslí nějakou jinou kulišárnu? O tom se můžeš přesvědčit zhruba v 15:00, na kdy je plánován start jeho vystoupení.

Kromě něj letos svou trickline show předvede slavnej tandem a opravdová špička ve svým oboru, Luky a Mišo (Lukáš Černý/Michal Pírek). Tihle borci umí na trickline předvýst neskutečně výbušnou až dechberoucí smršť salt, otoček a jinejch kombinací.

První část trickline show je v plánu ve 14:20, druhá pak v 16:00. Časy vystoupení jsou pouze orientační, záležet bude na aktuální situaci i počasí.

A pozor! Myslíme i na širokou veřejnost, pro niž bude připraven workshop. Doraz, protože tenhle víkend v Děčíně bude opravdu megálně nabitej!

Foto: Jan Berghauer

Zpět na aktuality