Prodlužujeme registrace na Adrenalin Challenge 2022!

Zveřejněno: 16.5.2022

Milí adrenaliňáci, máme Vás rádi a snažíme se Vám jít naproti všemi možnými způsoby. Jedním z těchto kroků je také prodloužení možnosti přihlásit se na letošní ročník, a to do čtvrtka 19.5.2022 do 23:59 hodin.

Jupi jupi jej, oslavujte a šup ke klávesnicím, mobilům či tabletům, tuhle jedinečnou šanci si nesmíte nechat proklouznout mezi prsty! Možnost registrací je prodloužena na všechny tři eventy, abychom nikoho neochudili a nikdo si nepřipadal ošizen o své místo na slunci...
 
Volná místa jsou stále na výzvu pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event, závod Adrenalin Challenge Race i dětské „rodeo“ Adrenalin Challenge Kids. Na své si přijdou všichni, to můžeme slíbit na svou duši i na psí uši.
 
Užívejte jarnění, krásné počasí a o víkendu 21. a 22. května se všichni společně vidíme kde? No přeci v Děčíně! A jaké je tohle městečko na severu? Boží, takže si ho pojďme (adrenalinově) užít plnými doušky!
 
Registrace na všechny tři eventy i další podrobné informace o nich najdete přehledně na našich webových stránkách https://adrenalinchallenge.cz/cs/.
 
Foto: Jan Berghauer

Zpět na aktuality