Prodloužené registrace na Adrenalin Challenge 2022 právě dnes KONČÍ!

Zveřejněno: 19.5.2022

Jak jsme již avizovali, snažíme se Vašim požadavkům vyjít vstříc v maximální možné míře, tudíž jsme pro letošní ročník Adrenalin Challenge o několik dnů prodloužili přihlášky na všechny tři eventy. Dnes ovšem nastal definitivní DEN D, kdy se jejich stavidla ve 23:59 hodin zavřou.

Poslední váhaví střelci tak mohou využít svou šanci a přihlásit se na sobotu či neděli. V sobotu 21. května je na programu výzva pro opravdu širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event, kdy si na své přijdou milovníci výzev všech druhů a také ti, kteří chtějí zažít zajímavé dobrodružství, vyzkoušet něco nového, ale nechtějí se účastnit závodu.
 
Závod je na programu v neděli 22. května a účastnit se jej můžou ženy i muži, kteří mezi sebou poměří síly. Na zúčastněné čeká pestrý mix technických a silových disciplín, na své si přijde každý a jen ten opravdu nejlepší může usednout na adrenalinový trůn!
 
Kromě závodu se ve stejný den uskuteční ještě dětská výzva Adrenalin Challenge Kids, kdy si malí bombarďáci přijdou užít své výkony a parádní den po boku svých kamarádů, vrstevníků a za bedlivého dohledu rodinných příslušníků.
 
Kompletní informace o všech eventech, a to včetně odkazů na registrace, najdete na našich webových stránkách https://adrenalinchallenge.cz/cs/.
 
Foto: Jan Berghauer

Zpět na aktuality