Přípravy Adrenalin Challenge 2018 běží na plný pecky!

Zveřejněno: 9.5.2018

Ve středu 9. května se v jedný ze zasedacích místností děčínské knihovny sešel produkční tým Adrenalin Challenge, kterej opět „ladil notičky“ na ostrou víkendovou akci, která se skoro jako mávnutím kouzelnýho proutku přiblížila a jež už neťuká, ale přímo buší na dveře...

Schůze se zúčastnily nejvyšší „šajby“ celýho výboru Adrenalin Challenge a konzultovalo se, jak vše vymyslet takovým způsobem, aby všechny tři akce během dvou dnů měly hladký průběh a možnost jakýchkoli nečekaných problémů či nesnází byla minimalizována.

Adrenalin Challenge Main Event, Race i Kids mají po týhle poradě ještě jasnější kontury a úkoly jednotlivým osobám jsou již rozděleny. Kromě toho se blíže řešila taky doprovodná vystoupení v podání světovýho rekordmana ve slackline Dannyho Menšíka i trickline show v podání dua Luky a Mišo. Tohle všechno, co se na Tebe valí, prostě nesmíš propásnout!

V případě, že ještě váháš, zda se jedný ze tří skvělejch a ojedinělejch akcí ve dvou dnech přihlásit, tak místa stále jsou jak na sobotní akci pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event, tak i na nedělní extrémní závod Adrenalin Challenge Race!

Přihlášky na sobotu pro jednotlivce najdeš ZDE a pro tříčlenný týmy TADY. Na nedělní závod se poté můžeš registrovat NA TOMHLE MÍSTĚ.

Foto: Ladislav Faltin

 

Zpět na aktuality