Přihlášky na Adrenalin Challenge 2022 pomalu, ale jistě spějí do finále!

Zveřejněno: 3.5.2022

Patříte mezi váhavé střelce a ještě zvažujete, zda se zúčastnit jednoho ze tří eventů (případně bonusového traversu se slaněním) na nadcházejícím Adrenalin Challenge v Děčíně? Potom pro Vás máme důležitou zprávu – čas na registrace se pomalu krátí, ovšem ještě pár dní k dobru Vám dáme...

V sobotu 21. května 2022 otevře svou náruč výzva pro širokou veřejnost Adrenalin Challenge Main Event. V rámci ní si účastníci či účastnice užijí šest disciplín, při nichž nebudou muset plnit žádné časové normy, ale v klidu si užijí svůj zážitek a poznání nových životních perspektiv. Přihlášky končí v pondělí 16.5.2022 ve 23:59 hod.
 
V neděli 22. května se uskuteční závod a dětská výzva. Závod Adrenalin Challenge Race nabízí pestrou paletu silových a technických disciplín, kde se vyvolení poměří s dalšími odvážlivci a budou bojovat o post krále adrenalinového severu! Konec přihlášek je v pondělí 16.5.2022 ve 23:59 hod.
 
Výzva pro malé nezbedníky je každoročně velmi oblíbenou a vyhledávanou – a jinak tomu není ani letos. Děti spolu nebudou závodit, ale užijí si naplno svůj výkon, kdy se budou snažit minimálně přiblížit svým dospělým závodním vzorům. Registrace budou ukončeny v pondělí 16.5.2022 ve 23:59 hod.
 
Po oba dva dny se zájemci mohou zúčastnit také jedinečného přeletu na extreme traversu z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku s následným slaněním ze zámeckého parkánu na Smetanovo nábřeží. Tohle „kombo“ Vás nadchne a nabije neopakovatelnými prožitky! Přihlásit se na něj můžete do čtvrtka 19.5.2022 do 23:59 hod.
 
Podrobnější a ucelené informace – včetně odkazů na registrace – najdete na našich webových stránkách https://adrenalinchallenge.cz/cs/.
 
Víkend 21. a 22. května 2022 bude v Děčíně patřit adrenalinu. Přij(e)ďte si dobít baterky, zrelaxovat a zažít něco neopakovatelného!
 
Foto: Kryštof Kalina

Zpět na aktuality