Představení Adrenalin Challenge Race 2022

Zveřejněno: 5.4.2022

Neděle 22. května 2022 bude na Smetanově nábřeží a v jeho nejbližším okolí patřit trénovaným závodníkům a závodnicím! Konat se zde totiž bude již 8. ročník extrémního závodu Adrenalin Challenge Race, jedinečného podniku se specifickým a zajímavým mixem technických a silových disciplín.

Oproti sobotnímu Adrenalin Challenge Main Event zde půjde o Vaše výkony a bude nutné, abyste ze sebe vydali to nejlepší. A po zásluze budete odměněni, to nám můžete věřit!
 
Jaké disciplíny na Vás pod děčínskou skálou čekají?
1. Přeplavání Labe tam a zpět
2. Kolo
3. Biatlonová střelba vleže
4. Pneumatiky
5. Orientační běh
6. Biatlonová střelba ve stoje
7. Stroper
8. Provazový žebřík
9. Via ferrata
10. Běh na Pastýřské stěně
11. High jump
12. Paddleboard
13. Uphill na Pastýřskou stěnu
14. Extreme travers
15. Slanění ze zámku + doběh do cíle
 
V případě mokré varianty jsme nuceni „vypustit“ ferratu, jelikož jde o bezpečnost zúčastněných a též ctíme lezecké pravidlo o neničení pískovcové skály.
 
Pokud by Vás lákalo přijet do Děčína na celý víkend, rozhodně neprohloupíte, jelikož se ponese v duchu městských slavností. Ty startují již v pátek úvodním dnem (jinak dvoudenního) hudebního festivalu Labefest a také velkolepým ohňostrojem. Tenhle víkend prostě bude stát za to se vším všudy!
 
Minimální věková hranice pro účast v závodě je dovršení 18 let věku. Startovné se v letošním roce platí ve třech vlnách. Kdo se registroval do 31.1., zaplatil 1590 Kč. Kdo zvládne přihlášku odeslat do 20.4., zaplatí 1790 Kč a ten, kdo bude vyčkávat a registruje se až na poslední chvíli – možné je to do 16.5. - zaplatí 2090 Kč.
 
Přihlášky běží on-line na našem webu ZDEDalší nezbytné podrobnosti a informace, a to včetně organizačních, najdete přehledně TADY.
 
Účastníci/účastnice, kteří se registrují do 11. dubna, mají garantovanou velikost účastnického trička Adrenalin Challenge, které později přihlášeným nejsme schopni z důvodu výrobních kapacit zaručit. Ale ani později registrovaní se nemusí bát, tričko bude připraveno pro každého, případně poslouží jako potěšující dárek pro někoho blízkého...
 
Akreditace bude probíhat v den konání akce, a to od 8:00 do 12:00 hod. v hlavním stanu Adrenalin Challenge.
 
Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality