Představení Adrenalin Challenge Kids 2022

Zveřejněno: 6.4.2022

Neděle 22. května letošního roku nebude v Děčíně patřit „pouze“ trénovaným jedincům, ale také dětem toužícím zažít si svou chvíli slávy a po vzoru závodících dospěláků jim ukázat, že oni jsou budoucností a novou generací Adrenalin Challenge!

V pořadí již sedmý ročník Adrenalin Challenge Kids se i letos těší velkému zájmu, takže s registrací doporučujeme příliš dlouho neváhat. U dětské výzvy nejde o čas a rychlost, ale aby si ti nejmenší bombarďáci všechny disciplíny užili naplno a jejich rodiče, blízcí nebo kamarádi na ně mohli být právem pyšní.
 
Jaké disciplíny nejmenší účastníky čekají?
- minitravers
- síť
- provazový žebřík
- lezení na skálu
- opičí dráha
- biatlonová střelba
- orientační běh
- malý hasič
- dovednostní disciplína
- bosonohý chodník
 
Přemýšlíte, že přijet v neděli na sever Čech na otočku „jen“ na akci je málo a chtěli byste zde strávit (prodloužený) víkend? Tohle rozhodnutí můžeme jedině doporučit, jelikož v pátek 20. května startují městské slavnosti. V pátek budou odšpuntovány prvním dnem hudebního festivalu Labefest a také grandiózním večerním ohňostrojem. Festival a další bohatý doprovodný program následně bude pokračovat i v sobotu...
 
Věkové omezení pro účast na Adrenalin Challenge Kids je 3 až 15 let. Startovné se pro letošní rok platí ve třech vlnách. Registrovaní do 31.1. zaplatili 490 Kč; kdo stihne přihlášku odeslat do 20.4., zaplatí 690 Kč; nejpozději registrovaní, tedy do 16.5., zaplatí 790 Kč.
 
Přihlášky jsou k dispozici na našich webových stránkách ZDE.
Podrobnosti, nezbytnosti a další organizační informace najdete v přehledném popisu akce TADY.
 
Ti, kteří zvládnou odeslat svou přihlášku v nejbližších dnech, a to konkrétně do 11. dubna, mají garantovanou velikost epesního účastnického trička Adrenalin Challenge, s nímž můžeš po celý rok reprezentovat kdekoliv! Později přihlášení tričko také obdrží, ale z důvodu výrobních kapacit jim bohužel nejsme schopni garantovat jejich velikost.
 
Akreditace bude probíhat v den konání akce, a to od 10:00 do 14:00 hod. v hlavním stanu Adrenalin Challenge.
 
Foto: Vojtěch Mervart

Zpět na aktuality