Plánujete program na září a chcete zažít něco výjimečného? Právě pro Vás je tu Adrenalin Challenge!

Zveřejněno: 13.6.2021

Pandemické ukazatele se každým dnem zlepšují, restrikce postupně uvolňují - a to nás nabíjí notnou dávkou optimismu, že tentokrát již akce termínově klapne podle plánu, když v květnu to bohužel nevyšlo. Nepovedlo se Vám sehnat letní dovolenou nebo byste chtěli vyrazit za dobrodružstvím? (Prodloužený) víkend v Děčíně okořeněný adrenalinovým zážitkem je ideálním řešením!

Září slibuje povětšinou hezké babí léto a poptávka na počasí byla z naší strany odeslána i letos, tak věříme, že dorazí na správná místa a bude vyslyšena...
 
Ojedinělá adrenalinová událost se letos pod děčínskou skálou uskuteční 18. září již 23. rokem, což je nádherná tradice, v níž si přejeme i nadále pokračovat a navazovat na ni. Vybírat si i letos můžete hned ze tří událostí - podle věku či fyzické kondice a odvahy.
 
Adrenalin Challenge Main Event je akce určená pro širokou veřejnost, v níž nejde o závod, ale o to užít si svůj výkon. Adrenalin Challenge Race je oproti tomu extrémní závod určený top závoďákům a závodnicím, kde poměří své fyzické výkony a vybojovat cenný kov mohou jen ti nejlepší. Adrenalin Challenge Kids je adrenalinová výzva pro malé bombarďáky od tří do patnácti let, kde se budou snažit dospělákům ukázat, že se rozhodně neztratí!
 
Informace o všech třech událostech – včetně registrací na ně – najdete na našem oficiálním webu https://adrenalinchallenge.cz/cs/.
 
Srdečně se na Vaši účast těšíme, pojďme si společně akci užít, jelikož: „Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno!“
 
Foto: Jakub Nedbal

Zpět na aktuality