PF 2023

Zveřejněno: 20.12.2022

Milovníci (lehčí i náročnější) adrenalinové zábavy, kalendářní rok 2022 se již chýlí ke svému konci. Celý rok utekl doslova jako bláznivý a před námi všemi se již otevírá perspektiva vánočních svátků.

Věříme, že tyhle vyhlídky Vám zpříjemní i vidina Adrenalin Challenge 2023. Na přípravách již 25. ročníku akce intenzivně pracujeme. „Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno“ - tímto heslem se řídíme velmi rádi a těšíme se, až při výročí čtvrtstoletí téhle ojedinělé akce se zase společně uvidíme. Děčín bude opět na nohou, fíhááá, to bude jízda!
 
Motto „Cítím, že žiju“ je všeříkající, adrenalinová nálož Vás pohltí a v pondělí ve svých kolbenkách budeme moct vyprávět tuny zážitků! A dětská výzva? Ta je rok co rok komplet obsazena a vyprodána, malí bombarďáci jsou prostě jedineční! Bude to prostě skvělý jako vždycky, pobavíte se a navíc s námi budete psát historii!
 
Přejeme Vám, abyste vánoční svátky prožili co nejpohodověji, poklidně a do nového roku načerpali hodně sil - štěstí, zdraví a úspěchy Vás potom rozhodně neminou!
 
Pohodové a zdravé adventní otáčení zeměkoule přeje tým Adrenalin Challenge.

Zpět na aktuality