PF 2022

Zveřejněno: 21.12.2021

Milí adrenaliňáci, kalendářní rok 2021 se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci. Zase to uteklo jako voda, co říkáte? Ale snad Vám vyhlídky na příští ročník Adrenalin Challenge, jenž bude znovu dvoudenní, poslední dny roku ještě víc zpříjemní!

„Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno!“ Přesně tímto heslem se řídíme – a když jsme v září viděli Vaše spokojené a šťastné obličeje při 23. ročníku téhle ojedinělé adrenalinové akce v Děčíně, vlilo nám to novou krev do žil!
 
Další adrenalinové zážitky budete na severu Čech moct načerpat i v roce 2022, konkrétně o víkendu 21. a 22. května. Pevně věříme, že vládní omezení či restrikce již plánovaný termín nezhatí a nebudeme nuceni datum konání posouvat či měnit.
 
Motto „Cítím, že žiju“ je všeříkající, adrenalinová nálož Vás pohltí a v pondělí ve svých kolbenkách budeme moct vyprávět tuny zážitků!
 
Přejeme Vám všem krásné a příjemné prožití vánočních svátků a hodně štěstí a pracovních i osobních úspěchů v novém kalendářním roce.
 
Pohodové a zdravé adventní otáčení zeměkoule přeje tým Adrenalin Challenge!

Zpět na aktuality