PF 2020

Zveřejněno: 20.12.2019

(Nejen) pro příští rok Adrenalin Challenge se budeme řídit heslem: „Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno!“ A při již 22. ročníku téhle top akce v Děčíně rozhodně naplno žít budete!

V rámci Adrenalin Challenge 2020 o víkendu 16. a 17. května se opět můžete těšit na výzvu pro malé bombarďáky Adrenalin Challenge Kids, závod pro ty nejodvážnější a fyzické zdatné jednotlivce Adrenalin Challenge Race i akci pro širokou veřejnost z řad dospěláků Adrenalin Challenge Main Event.

Chybět nebude opět ani bohatý doprovodný program a akce se znovu pod děčínskou skálou uskuteční v rámci děčínských městských slavností soutěžně s hudebním festivalem Labefest.

„Cítím, že žiju“ je slogan legendární adrenalinové výzvy, jež nesmí uniknout ani Vám! Přihlášky na všechny tři eventy příštího ročníku Adrenalin Challenge již běží éterem. Na všechny účastníky i účastnice se srdečně těšíme!

Přejeme Vám všem krásné a příjemné prožití vánočních svátků a hodně štěstí a pracovních i osobních úspěchů v novém kalendárním roce.

Tým Adrenalin Challenge

Zpět na aktuality