PF 2017 aneb Adrenalin Challenge je tu již 18 let!

Zveřejněno: 23.12.2016

I v roce 2016 se v Děčíně konala v rámci městských slavností ojedinělá adrenalinová akce pro širokou veřejnost v České republice, jež nese název Adrenalin Challenge. A byla opět velmi úspěšná!

Kromě klasického „Adroše“ se uskutečnil i druhý testovací ročník extrémního závodu Adrenalin Challenge Race, jehož se zúčastnilo deset odvážných borců – a to včetně jedné ženy! Z důvodu nepřízně počasí musela být bohužel zrušena ferrata a závod byl pozměněn, čímž ovšem dostal punc ještě větší zajímavosti! Mimochodem, prvního ročníku se zúčastnilo sedm „statečných“.

S náročnými podmínkami se nakonec nejlépe popasoval František Rychnovský, jenž tak na trůn usedl po Lukáši Bubníkovi. Ten mimochodem obsadil v ročníku No.2 třetí příčku.

Pro rok 2017, konkrétně na 13. května, pro Vás tedy opět chystáme „klasiku“, přejmenovanou na Adrenalin Challenge Main Event, kde jsme i pro letošek připravili možnost zakoupit vánoční voucher. Věříme, že i této možnosti potěšit své blízké originálním dárkem jste využili.

Následující den, 14. května, se po dvou testovacích ročnících uskuteční třetí ročník Adrenalin Challenge Race. A na své si přijdou i ti nejmenší, pro něž chystáme Adrenalin Challenge Kids! Informace a další novinky budeme postupně doplňovat a aktualizovat, abyste o nic zajímavého nepřišli.

Motto „Cítím, že žiju“ bude v platnosti i na osmnáctém ročníku „Adroše“ v příštím roce. Na všechny se vřele těšíme a věříme, že si tuhle topovou akci společně zase užijeme na maximum!

Zároveň přejeme Všem příjemné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do nového kalendářního roku naplněný bezpečným adrenalinem! :-)

Zpět na aktuality