PF 2016 aneb Adrenalin Challenge je na tuzemské scéně již 17 let!

Zveřejněno: 16.12.2015

V roce 2015 se v Děčíně konal šestnáctý ročník ojedinělé adrenalinové akce pro širokou veřejnost v ČR s názvem Adrenalin Challenge, která se koná v rámci děčínských městských slavností.

Kromě klasického „Adroše“ v sobě skrýval 17. ročník dvě žhavé novinky, kterými byly Via Ferrata na Pastýřskou stěnu a také závod Adrenalin Challenge Race. Via Ferratu si účastníci klasického Adrenalin Challege i závodníci v „Racu“ pochvalovali jako zpestření a okořenění celé akce. Ferrata je mimo jiné velmi vyhledávanou i mezi turisty a návštěvníky Děčína.

Druhou zmiňovanou novinkou byl závod nazvaný Adrenalin Challenge Race, jehož premiérového ročníku se zúčastnilo „sedm statečných“. Mezi sedmičkou borců, kteří se prvního ročníku zúčastnili, byli David Hronek, Petr Primas, Jan Kubíček, Michal Jonák, Jiří Urban, Lukáš Kraus a Lukáš Bubník, jenž se stal také historicky prvním vítězném ACHR.

Tito borci v rámci závodu museli zdolat celkem šest disciplín: přeplavání řeky Labe, Via Ferratu na Pastýřskou stěnu, jízdu na horském kole, Extreme Travers z Pastýřské stěny do zámecké věže v délce 300 metrů, slanění ze zámku a na závěr ještě běh.

Motto „Cítím, že žiju“ bude platit i pro následující ročník Adrenalin Challenge, v němž pro vás chystáme řadu novinek a změn, u nichž pevně věříme, že povedou k lepšímu. Jednou z nich je i dárkový voucher na Adrenalin Challenge 2016, který již nyní můžete svým nejbližším, přátelům či známým zakoupit na našem webu a darovat jim tak pod stromeček tu správnou dávku adrenalinu.

Příští ročník „Adroše“ se bude konat 14. května 2016. Všem přejeme krásné prožití vánočních svátků, ať vás adrenalin i nadále naplňuje a vstoupíte do nového roku tím nejlepším možným způsobem!

Zpět na aktuality