Partnerem Adrenalin Challenge se stala společnost Victorinox

Zveřejněno: 3.5.2018

V letošním roce se nám povedlo vyjednat spolupráci s firmou Victorinox, která se specializuje na výrobu nožů.

Jaká je historie této společnosti? V roce 1884 si Karl Elsener otevřel nožířskou dílnu, jelikož chtěl dodávat nože vojákům švýcarské armády. V hlavě se mu zrodil revoluční nápad, aby vyrobil kompaktní a odolný nůž, jenž by v jediném nástroji kombinoval mnoho funkcí. Originální švýcarský armádní nůž, jež vynalezl, se stal již dávno legendou.

Za dlouhá léta se změnily potřeby zákazníků i technologie a švýcarský nůž se vyvíjel souběžně s těmito nároky. I při těchto proměnách si však zachoval pověst nepostradatelného nástroje, na nějž se klienti mohou spolehnout.

Vyjma kapesních, domácích a profesionálních nožů (kterých se denně vyrobí na 40 tisíc kusů) dnes nezávislá rodinná společnost Victorinox vyrábí a prodává hodinky, cestovní výbavu, módu a vůně po celém světě. Každý z výrobků je vyjádřením švýcarské kvality a švýcarského průkopnického ducha.

Pokud by ses o firmě Victorinox chtěl dozvědět další infošku, můžeš navštívit jejich oficiální webový stránky ZDE.

PS: Výrobky od společnosti Victorinox si budeš moct zakoupit přímo u jejich stánku na Adrenalin Challenge! Vybrat si budeš moct z kapesních či kuchyňských nožů, batohů či hodinek Victorinox. Připrav korunky, protože tyhle origo věci budou stát za to!

Foto: Victorinox

Zpět na aktuality