Organizační informace k Adrenalin Challenge 2021

Zveřejněno: 17.9.2021

Již zítra bude odšpuntován 23. ročník legendární jedinečné adrenalinové akce, která se koná tradičně v Děčíně. V samostatném reportu nyní (nejen) účastníkům všech eventů přinášíme ucelený harmonogram, co všechno se na místě konání odehraje.

Sobota 18. září 2021 bude na severu Čech jeden velký cvrkooot, tak se na všechno tohle (rej)dění hezky vyspinkejte, protože nasbírané síly v průběhu dne určitě využijete a oceníte. Řítí se na Vás adrenalinové tsunami, tak ať ho bez úhony ustojíte!
 
1. Adrenalin Challenge Race (ACR) je výzvou pro extrémní závodníky a závodnice, kteří se nebojí žádných výzev! V 8:20 začne prezence ve stanu Adrenalin Challenge na Smetanově nábřeží pod zámkem, na což v 9:00 naváže předzávodní rozprava.
 
O hodinu později, v 10:00, samotný závod odstartuje. Ve 14:00 se můžete těšit na vyhlášení výsledků a vítězů u Rogala.
 
2. Adrenalin Challenge Kids (ACK) je akce určená pro malé bombarďáky, kteří si chtějí užít parádní sportovní odpoledne po boku svých vrstevníků. V pravé poledne startuje prezence ve stanu Adrenalin Challenge.
 
Ve 13:15 proběhne rozprava s účastníky a ve 13:30 se drobotina rozprchne ke zdolávání jednotlivých pestrých a rozmanitých disciplín, které jsou pro ně připraveny.
 
3. Adrenalin Challenge Main Event (ACME) představuje ojedinělou adrenalinovou akci pro širokou veřejnost, nejedná se o závod, ale na své si přijdou pohodoví vyznavači ryzího adrenalinu.
 
Prezence účastníků začíná v 9:00; v rámci ní obdrží také informace (bude tedy vedena ve formě rozpravy). Start akce je plánován na 10. hodinu a její konec mezi 17 – 18 hodin.
 
4. Extreme travers + slanění ze zámku je „bonusovou“ akcí, která se v sobotu uskuteční v čase mezi 8:30 až 12 hodin. Jedná se o unikátní přelet po laně, cca 30 metrů dlouhý a 100 metrů nad zemí z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku.
 
Při přeletu se Vám perspektivně otevře ten nejúžasnější pohled na statutární město Děčín. Po přeletu již „jen“ slaníte ze zámku na pravý břeh řeky Labe a jste v cíliii.
 
„Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno!“
 
Foto: Vojtěch Mervart

Zpět na aktuality