Organizační informace k Adrenalin Challenge 2020

Zveřejněno: 4.9.2020

V minulém týdnu při oznamování úpravy termínu letošního ročníku Adrenalin Challenge (AC) jsme již naťukli, jak bude vypadat harmonogram. Nyní ho všem účastníkům přinášíme v podobě samostatného reportu.

Sobota 5. září 2020 bude v Děčíně jeden velký hukooot, tak se na všechno tohle (rej)dění řádně vyspinkejte, protože nasbírané síly v průběhu dne jistě využijete a oceníte. Řítí se na Vás adrenalinové tsunami, tak ať ho bez úhony ustojíte!
 
1. Adrenalin Challenge Race (ACR) je výzvou pro extrémní závodníky, kteří adrenalinový den na Smetanově nábřeží odšpuntují. V 8:20 začne prezence ve stanu AC na Smetanově nábřeží pod zámkem, na což v 9:00 naváže předzávodní rozprava.
 
O hodinu později, v 10:00, samotný závod odstartuje. Ve 14:00 se můžete těšit na vyhlášení výsledků a vítězů u Rogala.
 
2. Adrenalin Challenge Kids (ACK) je akce určená pro malé bombarďáky, kteří si chtějí užít parádní sportovní odpoledne po boku svých vrstevníků. V pravé poledne startuje prezence ve stanu AC.
 
Ve 13:15 proběhne rozprava s účastníky a ve 13:30 se drobotina rozprchne ke zdolávání jednotlivých pestrých a rozmanitých disciplín, které jsou pro ně připraveny.
 
3. Adrenalin Challenge Main Event (ACME) představuje ojedinělou adrenalinovou akci pro širokou veřejnost, nejedná se o závod, ale na své si přijdou pohodoví vyznavači ryzího adrenalinu.
 
Prezence účastníků začíná ve 13:00, v rámci níž obdrží také informace (bude to tedy ve formě rozpravy). Start akce je plánován na 14. hodinu.
 
 
A co nabídne doprovodný program? Příchozí se mohou těšit na Tyršfestík, v rámci nějž mají šanci poslechnout si živou hudbu v Rogalu. Na Mariánské louce pod zámkem bude probíhat oblíbené Dřevosochání a milovníci dobrého moku si na své přijdou na děčínském zámku, kde se budou konat slavnosti vína...
 
Foto: Jiří Knejp

Zpět na aktuality