Nový termín Adrenalin Challenge je stanoven na 18. září 2021

Zveřejněno: 5.5.2021

A máme tady bohužel stejně jako vloni stopku - a může za ni kdo jiný než neoblíbený morous Covid a následná protipandemická opatření. S příchodem jara jsme věřili v rychlejší návrat k „normálnímu“ životu.

Nedejme strachu šanci, sportujme, hýbejme se, netloustněme, prostě laďme formu a buďme zdraví. Stav protipandemických opatření je stále nepřehledný a predikce vývoje nezná nikdo z nás. Zato přání uskutečnit ojedinělou akci Adrenalin Challenge je veliké… obrovské… a proto neustále sledujeme situaci. Přemýšleli jsme a zde je výsledek, nový termín akce je stanoven na 18. září 2021.
 
Přijměte naši omluvu, věřte, není to jednoduché a jsme potěšeni Vaším zájmem a podporou, jste skvělí! Sejdeme se všichni (děti, dospěláci i závodníci) v jeden den a těšte se nejen na záplavu a exploze adrenalinu, ale taky na zábavu, souběžně proběhne na Labském nábřeží Tyršfest se svými headlinery, které budeme postupně představovat. Mysleme pozitivně, udržme si zdravý rozum, je důležité to ustát.
 
Mějte na paměti náš slogan „Cítím že žiju“! Registrace zůstávají v platnosti, sledujte náš web a sociální sítě! Podle reakcí jste už velmi nedočkaví, ale vydržme to ještě a užijme si naplno Adrenalin Challenge v září. Věříme a moc si to přejeme!
 
Těšíme se na Vás ze srdce a všem „Zdravé otáčení zeměkoule“, užívejte jarnění!
 
Igor Bayer za celý realizační tým Adrenalin Challenge
 
Foto: Jakub Nedbal

Zpět na aktuality